Vincent - Olsztyn, ul. Mroza - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

O INWESTYCJI

84

mieszkań

44-68 m2

metraż mieszkań

2-4

ilość pokoi

2016

termin oddania

Wygoda i natura w jednym

To miejsce jest kompromisem pomiędzy wygodą komunikacyjną a bliskością natury. Osiedle Vincent zlokalizowane jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części Olsztyna. Dwupasmowe trasy samochodowe, autobusy MPK i nowoczesne tramwaje umożliwiają szybkie i wygodne przemieszczanie się po mieście. Najbliższa okolica oferuje kompletny przekrój punktów handlowych i usługowych oraz pełną infrastrukturę edukacyjną.

 

W najlepszym warmińskim wydaniu

To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie kontakt z naturą w najlepszym warmińskim wydaniu. Urokliwe lasy i jezioro Bartążek znajdują się zaledwie kilkanaście minut spacerem od osiedla. Trasy rowerowe, atrakcyjne tereny dla biegaczy i amatorów wypoczynku nad wodą oraz urzekające krajobrazy – to tylko niektóre zalety tej lokalizacji.

GALERIA

LOKALIZACJA

Wszystko, czego potrzebujesz

Na infrastrukturę handlowo-usługową Osiedla Vincent składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 metrów znajduje się sklep spożywczy, w odległości 320 metrów mieści się Piekarnia Tyrolska, a w odległości 350 metrów znajduje się sklep Żabka.

Komunikacja, edukacja i rekreacja

Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Myszki Miki, a w najbliższej okolicy 10 przedszkoli i szkół. Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to również mocna strona tej lokalizacji – w odległości 250 metrów znajduje się siłownia plenerowa.

OKOLICA

Przystanek autobusowy

5 min

Szkoła

6 min

Przedszkole

6 min

Sklepy

3 min

Lokale usługowe

5 min

Siłownia plenerowa

5 min

Miejsca postojowe naziemne

49 miejsc

Miejsca postojowe podziemne

60 miejsc

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję