Zakup gruntów - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Zakup gruntów

Zakup gruntów

Nasza firma dynamicznie się rozwija i realizuje projekty mieszkaniowe w całym regionie Warmii i Mazur. Jesteśmy zainteresowani zakupem gruntów: zarówno pod zabudowę, jak również gruntów już zabudowanych, przeznaczonych do adaptacji. Kupimy działki i ziemie w centrum i na obrzeżach miast w atrakcyjnych lokalizacjach – np. blisko jezior i zieleni.

Spotkanie z agentem

Szukasz nabywcy na Twoją ziemię albo doświadczonego dewelopera na atrakcyjną działkę? Skontaktuj się z naszym agentem, który pomoże Ci bezpiecznie przejść przez całą procedurę transakcji. W naszym zespole znajdziesz również doświadczonych prawników i finansistów.

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz sprzedać działkę pod zabudowę wielorodzinną mieszkaniową albo usługową? Posiadasz informacje o ziemi na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji? Wypełnij formularz, a nasz agent skontaktuje się z Tobą.

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie w sprawie wybranych przez nas ofert.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Nagrody i wyróżnienia

  OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 888 883 131
  mail: sprzedaz@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

  Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 888 883 131
  mail: anna.zaleska@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 733 390 490
  mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Teren inwestycji po wcześniejszym
  umówieniu telefonicznym
  tel.: 888 883 131
  mail: annazaleska@ddom.eu

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

  © 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję