Kętrzyn, Natura Park - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Już niedługo nowa inwestycja w Kętrzynie

Twoje miejsce w Kętrzynie

Kętrzyn leży w historycznych Prusach Dolnych, na obszarze dawnej Barcji oraz we wschodniej części Mazur. Położony jest kilkanaście kilometrów na wschód od granic Warmii. Mimo że liczba ludności nie przekracza 28 ty. mieszkańców, jest tutaj wiele zabytków, m.in. bazylika, zamek krzyżacki, fragmenty murów obronnych, eklektyczny ratusz czy podziemia kętrzyńskie. W tym spokojnym i urokliwym mieście powstaje nasza nowa inwestycja – tuż obok jeziora Kętrzyńskiego i ogrodu ekologicznego, które jest miejscem rekreacji i wypoczynku mieszkańców.

 

Komfort i nowoczesność

Na kameralną inwestycję złoży się 27 mieszkań od 31 do 65 mkw. Lokale będą 2- i 3-pokojowe. W budynku powstanie także hala garażowa na 25 miejsc postojowych, pojawią się także boksy garażowe. Do dyspozycji nowych lokatorów będzie ponadto cichobieżna winda i duże przeszklenia. Całość dopełni ponadczasowa architektura i wysoki standard wykończenia. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które szukają komfortu i spokojnej przestrzeni do życia.

POZNAJ OFERTĘ

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Lubelskiej 41E w Olsztynie.

Biuro dewelopera

Zadzwoń pod nr. 888 883 131 lub 733 390 490

 

mail: sprzedaz@ddom.eu

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję