Słoneczne Barczewo - Barczewo, ul. Wojska Polskiego - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

O INWESTYCJI

40

mieszkań

25-70 m2

metraż mieszkań

1-3

ilość pokoi

2023

termin oddania

Zamieszkaj komfortowo blisko Olsztyna

I ciesz się ciepłem kameralnego Barczewa. Barczewo to miasto z historią. To tu urodził się jeden z najwybitniejszych kompozytorów – Feliks Nowowiejski. Od 2013 roku Barczewo jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Dobrego Życia Cittaslow. To urokliwe, czyste, przyjazne i piękne miejsce do zamieszkania. Barczewo jest także pierwszym miastem na trasie z Olsztyna w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich.

 

Dla tych, którzy cenią sobie spokój

I właśnie tu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa – dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, ale też design i estetykę. To idealne miejsce dla singli, par i osób starszych, chcących poprawić swój standard życia. Zamieszkaj komfortowo i ciesz się ciepłem kameralnego miasta. Budowa wielorodzinnego budynku na osiedlu Słoneczne Barczewo rozpoczęła się w III kwartale 2021 roku. Nasza inwestycja zostanie oddana do użytkowania na przełomie IV kwartału 2022 i I kwartału 2023 roku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

GALERIA

LOKALIZACJA

Z dala od miejskiego zgiełku

Barczewo leży blisko Olsztyna – podróż samochodem do stolicy Warmii i Mazur zajmuje jedynie 15 minut samochodem. Atutem jest ponadto bardzo dobre połączenie PKP oraz miejska linia autobusowa nr 114 na trasie Barczewo – Olsztyn. Zlokalizowane tuż obok obwodnicy Olsztyna pozwala uciec od miejskiego zgiełku, ale też czerpać jak najwięcej przyjemności.

Dla singli, par i osób starszych

Zbuduj własną przestrzeń życiową – wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Komfort życia codziennego podnosi bogata infrastruktura osiedla, bliskość obiektów usługowych, placówek medycznych i terenów rekreacyjnych. Osiedle Słoneczne Barczewo to idealna lokalizacja dla singli, par i osób starszych, ceniących spokój, wygodę i harmonię życia codziennego.

OKOLICA

Apteka

1 min

Szkoła podstawowa

2 min

Market Spożywczy

2 min

Piekarnia

4 min

Przedszkole Publiczne

5 min

Przystanek autobusowy

6 min

Przychodnia Miejska

8 min

Urząd Miejski w Barczewie

10 min

Amfiteatr

11 min

Plaża Miejska Zalesie

10 min

Leśne Trasy Rowerowe

10 min

Olsztyn

15 min

Nagrody i wyróżnienia

Nowe mieszkania Barczewo

Jeżeli szukasz nowego mieszkania w Barczewie na Warmii i Mazurach, to dobrze trafiłeś! Jako deweloper zajmujący się budową mieszkań w Barczewie, oferujemy szeroki wybór nowych mieszkań w wyjątkowych lokalizacjach. Oferujemy mieszkania w nowoczesnym stylu, wygodne i przestronne, z dostępem do szerokiego wachlarza udogodnień, takich jak baseny, siłownie, spa i restauracje. Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania dla całej rodziny, czy po prostu jednopokojowego mieszkania dla siebie, znajdziesz coś idealnego dla siebie. Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie mieszkanie i wspierają Cię w całym procesie zakupu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych nowych mieszkaniach w Barczewie na Warmii i Mazurach.

Zalety posiadania mieszkania w Barczewie

  1. Bliskość do wszystkich udogodnień i uczelni w okolicy.
  2. Świetna infrastruktura miejska, z doskonałymi środkami transportu publicznego i wieloma opcjami wypoczynku.
  3. Dobra lokalizacja w dzielnicy Handlowej, gdzie można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.
  4. Przyjazne środowisko, z bezpiecznymi i czystymi ulicami.
  5. Wiele opcji zakupu lub wynajmu nieruchomości w niskiej cenie.
  6. Nowoczesne budynki, wyposażone w najnowsze technologie.
  7. Spokojne i zielone otoczenie, idealne na relaks.
  8. Dogodny dostęp do wielu miejsc rozrywkowych i restauracji.
  9. Przyjazne sąsiedztwo, z licznymi lokalnymi społecznościami i aktywnymi mieszkańcami.

 

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję