Mrągowo, Villa Country - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Już niedługo nowa inwestycja w Mrągowie

ul. Wolności

Mazury. Urokliwa przyroda

Liczne jeziora i mnóstwo ścieżek zachęcających do różnych form aktywnej turystyki. W sercu tego malowniczego regionu leży Mrągowo, co roku licznie odwiedzane przez turystów. Ci, którzy byli tutaj raz, często wielokrotnie powracają, a coraz chętniej chcą pozostać również na dłużej.

Nieopodal centrum, blisko jeziora, a przede wszystkim z myślą o osobach poszukujących nowego domu, nieco oddalonego od zgiełku wielkiego miasta, powstaje nasza nowa inwestycja. To połączenie pracy najlepszych architektów i inżynierów, nowoczesnej architektury i niebagatelnej lokalizacji – niewielkiej odległości od centrum i zachodniej obwodnicy miasta z bezpośrednim sąsiedztwem natury w postaci jeziora Czos.

Inwestycja przy ul. Wolności

Kameralna inwestycja z zaledwie 12 apartamentami o powierzchni od 50 do 94 mkw. W bliskim sąsiedztwie znajdują się hipermarket, drogeria, apteka, stacja paliw, restauracje, Park Lotników i wspomniane już jezioro Czos z plażą i kąpieliskiem miejskim.

Duże, przeszklone balkony i tarasy, nowoczesna architektura, a także funkcjonalne układy mieszkań – to nasza wisienka na torcie. Tu odnajdziesz ciszę, spokój.

POZNAJ OFERTĘ

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Lubelskiej 41E w Olsztynie.

Biuro dewelopera

Zadzwoń pod nr. 888 883 131 lub 733 390 490

mail: sprzedaz@ddom.eu

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję