Olsztyn, ul. 1 Maja 6 - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Przestronny lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 122,30 m²

O INWESTYCJI

1

ilość lokali

122,30 m2

metraż lokalu

Lokal w centrum Olsztyna

Przestronny lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 122,30 m² usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy 1 Maja 6 w Olsztynie. Miejsce idealne do zamieszkania, do prowadzenia działalności gospodarczej lub pod inwestycję  czy też pod wynajem. Budynek został wybudowany 2015 roku, doprowadzone są wszystkie media. Wysoki standard wykończenia części wspólnych – na klatce schodowej znajdują się pięknie podświetlone obrazy. Do lokalu przynależy duży taras, który zagwarantuje dodatkową przestrzeń. W budynku znajduje się również cichobieżna winda, co jest sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób niepełnosprawnych. Spokojne i przyjazne sąsiedztwo nieopodal Starego Miasta.

Poznaj najbliższą okolicę

Budynek zlokalizowany jest w ścisłym centrum, co pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska w pobliżu (autobusy i tramwaje) zagwarantuje szybkie dotarcie do innych miejsc Olsztyna. Dojazd do apartamentu transportem prywatnym również jest bardzo łatwy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, istnieje również możliwość wykupienia miejsca postojowego w podziemnym parkingu, który znajduje się wewnątrz budynku.

GALERIA

LOKALIZACJA

Widok na trzy strony świata

Jednym z głównych atutów lokalu jest funkcjonalny i łatwy w aranżacji układ pomieszczenia oraz widok z okien na trzy strony świata. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ważne miejsca handlowo-usługowe, edukacyjne, kulturalne i społeczne, takie jak: galeria handlowa, sklepy, restauracje, apteka, przychodnie lekarskie, dom kultury, biblioteka, szkoły, kino, teatr urzędy, starówka i przystanki komunikacji publicznej. Budynek znajduje się około 1,5 km od dworców PKP i PKS.

Zaaranżujesz tak jak chcesz

Nieruchomość przy ulicy 1 Maja 6 w Olsztynie została zaprojektowana w sposób umożliwiający dowolną aranżację wnętrz. Doświadczony zespół architektów, na życzenie naszych Klientów, może wykonać plan zagospodarowania powierzchni według indywidualnych potrzeb. Lokal jest dostępny od zaraz, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, również w weekendy.

OKOLICA

Stacja PKP

Olsztyn Środmieście

1 min

Teatr Jaracza

6 min

Plaża miejska j. Ukiel

4 min

Sklep

2 min

Szpital

5 min

Poczta

5 min

Dworzec PKP

5 min

Urząd Miejski

5 min

MIEJSCE NA BIZNES

W CENTRUM OLSZTYNA

DZIAŁKI


Znajdź działkę

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję