Olsztyn, Lakefront Residence - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Już niedługo nowa inwestycja w Olsztynie

Nad brzegiem jeziora Tyrsko

Kto z nas nie marzy o wypoczynku w zacisznym miejscu, blisko natury i najlepiej nad wodą? To marzenie można spełnić. W sercu Olsztyna, nad brzegiem jeziora Tyrsko i w otoczeniu przyrody, powstaje Lake Front. Apartamenty, wkomponowane w krajobraz Warmii, będą rozpieszczać ciszą, spokojem, zielenią, ale także luksusem. Dodatkowym atutem jest zastosowanie proekologicznych rozwiązań. Zainwestuj w swoją przyszłość – bez umów operatorskich, z pełną własnością.

 

Twoja bezpieczna inwestycja

Lake Front to kameralne apartamenty na własność do indywidualnego korzystania przez każdego z właścicieli, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Lake Front nie jest inwestycją typu condo – nie ma wieloletnich umów najmu, a każdy właściciel w dowolny sposób może korzystać ze swojego apartamentu bez ograniczeń. To idealne miejsce na Twój drugi dom, na Twoją bezpieczną inwestycję w wyjątkowej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do jeziora i ponadczasową architekturą.

POZNAJ OFERTĘ

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Lubelskiej 41E w Olsztynie.

Biuro dewelopera

Zadzwoń pod nr. 888 883 131 lub 733 390 490

mail: sprzedaz@ddom.eu

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję