Biskupiec, ul. Andersa - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

SPRZEDAŻ DZIAŁEK POD ZABUDOWĘ

JEDNORODZINNĄ LUB SZEREGOWĄ W BISKUPCU

 

O INWESTYCJI

9

działek

11312092 m2

metraż działek

Działki w Biskupcu

Planujesz kupić działkę pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego? Zapoznaj się z naszą ofertą działek na sprzedaż w Biskupcu pod Olsztynem – z dala od centrum miasta, ale za to w malowniczej lokalizacji i w pobliżu dwóch jezior. Sprawdź koncepcje zabudowy naszych działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Biskupcu. Zdjęcia są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Wszystko czego potrzebujesz

Biskupiec jest również lokalnym ośrodkiem przemysłowym dzięki firmie Egger, która ma tutaj swoją siedzibę, oraz wypoczynkowym – na południowym krańcu miasta znajduje się jezioro Kraksy z plażą miejską. Kilka kilometrów dzieli także centrum miasta od jeziora Dadaj. Nie brakuje tu także bogatej przyrody z lasami na czele. W tym malowniczym warmińskim miasteczku znajdują się również szkoły, przedszkola, liczne restauracje czy sklepy. Ponadto przy działkach znajduje się prąd, a do niektórych doprowadzony jest również gaz. Dodatkowo, w trakcie realizacji jest budowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, którą wykonuje gmina.

GALERIA

LOKALIZACJA

Krajobraz pełen możliwości

Biskupiec położony jest około 40 km od Olsztyna, stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. To siedziba gminy miejsko-wiejskiej Biskupiec. Miasto położone jest w południowo-wschodniej części Warmii na Pojezierzu Olsztyńskim, nad rzeką Dymer. Nie bez przyczyny mówi się również, że Biskupiec to „Krajobraz pełen możliwości”. Gmina prężnie się rozwija, posiada wiele walorów turystyczno-rekreacyjnych, lasów, jezior, a także bardzo dobry dojazd do i z Olsztyna drogą krajową numer 16 i obwodnicą Olsztyna.

Idealne miejsce zamieszkania

Położenie działek, które znajdują się w naszej ofercie, daje wiele możliwości – zarówno aktywnego wypoczynku, jak również spokojnego spędzania czasu z dala od zgiełku miasta. Grunty przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową – to tu powstanie w przyszłości nowe osiedle domów jednorocznych.

OKOLICA

Plac zabaw

5 min

Amfiteatr Biskupiec

6 min

Plaża miejska j. Kraksy małe

4 min

Sklep

2 min

Szpital

5 min

Poczta

5 min

Dworzec PKP

5 min

Urząd Miejski

5 min

TWOJE MIEJSCE

WYPOCZYNKU

DZIAŁKI


Znajdź działkę

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję