Kontakt - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie i Mrągowie

Kontakt

D.DOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Lubelska 41 E, 10-408 Olsztyn

KRS: 0000674432, REGON 367141733, NIP 7393898101

Sprzedaż

Sprzedaż

Sprzedaż

Anna Zaleska

888 883 131

annazaleska@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

sobota: po wcześniejszym umówieniu

Daniel Pruchniewski

531 040 879

daniel.pruchniewski@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

sobota: po wcześniejszym umówieniu

Wioletta Symołon-Przygodzka

733 390 490

wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

sobota: po wcześniejszym umówieniu

Księgowość

Serwis i reklamacje

(89) 533 87 31 wew. 22

ksiegowosc@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 7:30 – 15:30

789 432 610

serwis@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

Marketing

Zakup gruntów

537 737 937

marketing@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

511 619 101

grunty@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

Dział inwestycji

Dział inwestycji

Monika Grzymowicz

535 769 776

monika.grzymowicz@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

Katarzyna Łatosz

789 432 610

katarzyna.latosz@ddom.eu

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 8 – 16

Kredyty

Aranżacje

Jolanta Rozporska

jolanta.rozporska@notus.pl

609 848 484

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 9 – 17

Emilia Drozdowska

kontakt@premiumdesignstudio.pl

796 029 539

Godziny pracy:

poniedziałek-piątek: 9 – 17

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję