Nowe mieszkania Olsztyn, Apartamenty - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Nowe mieszkania Olsztyn, Apartamenty

Ekskluzywne apartamenty, komfortowe Nowe mieszkania – Olsztyn. Deweloper D.DOM poleca!

Jeśli interesują Cię apartamenty albo nowe mieszkania Olsztyn, to koniecznie zapoznaj się z ofertą, jaką przygotował dla Ciebie deweloper. Olsztyn jest siedzibą dewelopera D.DOM, w której firma wybudowała luksusowe mieszkania. W Olsztynie powstał już apartamentowiec, w którym znajdują się mieszkania nad Jeziorem Żbik, jednak to nie wszystko!

Udana inwestycja, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony zadowolonych mieszkańców, sprawiła, że D.DOM postanowił wybudować jeszcze blok w Olsztynie i apartamenty nad Jeziorem Żbik, bliskie punktów usługowych, nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia – z pewnością niczym magnes przyciągną kolejnych użytkowników.

Funkcjonalne apartamenty na sprzedaż w Olsztynie i nie tylko!

Na razie deweloper buduje przede wszystkim nowe mieszkania, ale projekt „apartamenty na sprzedaż Olsztyn”, to bardzo realna perspektywa, jeśli chodzi o przyszłe inwestycje D.DOM. Mieszkania Olsztyn to nie jedyne pole aktywności firmy deweloperskiej, ponieważ D.DOM czynnie angażuje się też w inne realizacje obejmujące województwo warmińsko-mazurskie. Deweloper ma na swoim koncie wiele ciekawych inwestycji mieszkaniowych, w których z powodzeniem łączy odważny design z funkcjonalnością i walorami krajobrazowymi.

Warmiński Port (I i II etap), Lakefront Residence i Grzegorzewska (nieruchomości Olsztyn), a także Słoneczne Barczewo, Osiedle Kwiatowe w Bartągu oraz mieszkania Mrągowo – to inwestycje D.DOM stawiające na kompleksowość. Wszędzie mieszkania zróżnicowane są bowiem pod względem metrażu (dla par, rodzin z dziećmi, singli), a ich lokalizacja umożliwia zarówno łatwą komunikację z okoliczną infrastrukturą usługową, jak i aktywny wypoczynek pośród zieleni.

Olsztyński DDOM – deweloper Olsztyn, czyli mieszkaj tak, jak lubisz!

D.DOM to marka, która kojarzy się dziś z solidnością i unikatowymi projektami, które harmonijnie komponują się z charakterem danej miejscówki, jej walorami przyrodniczymi oraz tożsamością kulturową. Deweloper Olsztyn i jego inwestycje wielokrotnie docenione zostały ponadto przez niezależne kapituły prestiżowych konkursów. Wszystko to sprawia, że ten aktywny w regionie deweloper (Mrągowo, Barczewo, Bartąg, Olsztyn i inne) cieszy się stale rosnącym zaufaniem.

Deweloper buduje luksusowe mieszkania Olsztyn wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, wśród których na uwagę zasługuje m.in. znana firma Dachland, która funkcjonuje już na rynku budowlanym od blisko 35 lat. Jeśli marzy Ci się luksusowy apartament czy nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Olsztyn, to poznaj inwestycji D.DOM i mieszkaj tak, jak lubisz!

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję