8 maja 1a - Mrągowo, ul. 8 maja - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

O INWESTYCJI

17

mieszkań

29-78 m2

metraż mieszkań

1-4

ilość pokoi

2022

termin oddania

W sercu Mazur

Nie bez powodu mówi się, że Mrągowo to miasto ludzi aktywnych. W tym pięknym mieście, sercu Mazur, jest wiele miejsc do wypoczynku. Alejki, ukwiecone skwery, galeria kamiennych rzeźb, promenada wzdłuż jeziora Czos zachęcają do spacerów. Rodziny z dziećmi mogą aktywnie spędzić czas na miniprzystani żeglarskiej, parku linowym i placach zabaw.

Warto zatrzymać się na dłużej

Do atrakcji zaliczyć można ponadto molo, poobserwować wodne ptactwo, jest tu w końcu także festiwalowy amfiteatr. W Mrągowie warto zatrzymać się na dłużej. Tuż przy centrum tego urokliwego miasta powstaje nasza inwestycja. Atrakcyjna lokalizacja, przestronny i funkcjonalny układ – to tylko kilka atutów tych kameralnych mieszkań.

GALERIA

LOKALIZACJA

W cichej i spokojnej części miasta

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części Mrągowa, oddalona zaledwie 250 metrów od głównej ulicy w centrum miasta, na której znajdują się liczne sklepy, banki, restauracje, Urząd Miejski, a także promenada nad jeziorem Czos, przychodnia lekarska, apteki, i kościół.

Spokój i wszystko, czego potrzeba do życia

Funkcjonalny układ lokali, a także świetna lokalizacja blisko centrum miasta – to główne atuty tej lokalizacji. W najbliższej odległości znajdują się parking, a także plac zabaw dla dzieci (500 metrów) i park spacerowy nad jeziorkiem Magistrackim.

OKOLICA

Plac zabaw

10 min

Centrum miasta

10 min

Promenada nad jez. Czos

15 min

Park

6 min

Bank

10 min

Restauracje

15 min

Apteki

15 min

Przychodnia lekarska

15 min

W SERCU

MAZUR

STANDARD

Jakość i komfort

Na nieruchomość składa się 17 lokali w 3-kondygnacyjnym budynku z poddaszem użytkowym, na którym znajdą się antresole i pomieszczenia przynależne do mieszkań. Elewacja to z kolei ocieplone ściany z okładzinami imitującymi mur ceglany. Do dyspozycji mieszkańców będą ponadto stalowe balustrady balkonowe i funkcjonalne tarasy na najniższej kondygnacji.

Bezpieczeństwo i dużo zieleni

Nowi lokatorzy otrzymają w standardzie stalowe drzwi do mieszkań, komórki lokatorskie, a na wyłożonej płytkami ceramicznymi klatce schodowej pojawią się stalowe balustrady. Wokoło budynku pojawią się nowe chodniki i urządzona zostanie zieleń. Mieszkania parterowe zostaną ogrodzone ogrodzeniem panelowym.

Drzwi wejściowe – stalowe z zamkiem klasy C

Stalowe balustrady balkonowe

Mieszkania parterowe z ogródkami

Ponadczasowa mazurska architektura

Tereny zielone wokół nieruchomości

Komórki lokatorskie

Płytki ceramiczne na klatce schodowej

Wyjątkowa lokalizacja na Mazurach

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję