Mieszkania centrum Olsztyn - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Mieszkania centrum Olsztyn

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Olsztyna, to DDOM jest doskonałym wyborem. Jako najlepszy deweloper w mieście oferujemy szeroki wybór mieszkań na sprzedaż w centrum Olsztyna. Nasze mieszkania to doskonałe połączenie lokalizacji, wygody i luksusu. Ciesz się komfortem życia w samym sercu Olsztyna dzięki DDOM.

Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo, wygodę i atrakcyjne ceny, a także szeroki wybór mieszkania centrum Olsztyn. Wybierz mieszkanie na sprzedaż w centrum Olsztyna z DDOM i ciesz się wymarzonym domem. Przy projektowaniu mieszkań koncentrujemy się na szczegółach, aby dostarczyć naszym klientom domy o wysokim standardzie wykonania.

Mieszkania w centrum Olsztyna to nie tylko komfortowy wybór lokalizacji, ale także wysoka jakość wykonania. Deweloper DDOM wybudował w tym miejscu luksusowe apartamenty, które są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości i cechują się nowoczesnym wyglądem. Mieszkania są wyposażone w udogodnienia, takie jak klimatyzacja, nowoczesne systemy audiowizualne, a także inteligentny system sterowania, który umożliwia zarządzanie mieszkaniem przy pomocy smartfona lub tabletu.

Do dyspozycji mieszkańców jest szeroki wybór usług dodatkowych, w tym monitoring i usługi concierge. Poza tym, mieszkania są wyposażone w nowoczesne instalacje elektryczne, wysokiej jakości okna i drzwi, a także systemy grzewcze i wentylacyjne, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Mieszkania w centrum Olsztyna wybudowane przez dewelopera DDOM są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających mieszkań o wysokim standardzie wykonania.

 

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję