Biesowo - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Działki w Biesowie o powierzchni ponad 10ha

O INWESTYCJI

2

ilość działek

10,33 ha

powierzchnia łączna działek

Atrakcyjne grunty w Biesowie

Myślisz o zakupie działki pod zabudowę siedliskową? Zapoznaj się z naszą ofertą atrakcyjnych gruntów na sprzedaż w Biesowie w gminie Biskupiec. Działki – rolne i leśne – znajdują się w pobliżu drogi krajowej nr 57 i położone są w pięknej lokalizacji: pośród lasów i nad Jeziorem Tejstymy. Jedna z działek posiada dostęp do linii brzegowej, druga znajduje się tuż przy DK57. Zaprezentowane zdjęcia są poglądowe i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

 

Z linią brzegową jeziora

Działki znajdują się na skraju wsi, a ich położenie daje wiele możliwości. Grunty przeznaczone są pod zabudowę siedliskową. Pierwsza z naszych działek ma powierzchnię 8,17 ha i posiada dostęp do linii brzegowej Jeziora Tejstymy – największego jeziora w okolicy Biesowa. Dodatkowo, pośrodku jeziora znajduje się zalesiona wyspa o powierzchni 12 ha, więc piękne widoki gwarantowane! Druga, sąsiednia działka, ma powierzchnię ponad 2,16 ha i zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 57. Obie działki, jak przystało na krajobraz Warmii, otoczone są malowniczymi lasami.

GALERIA

FILMY

LOKALIZACJA

W pięknej Warmii pośród lasów

Niewielka i urokliwa wieś Biesowo leży zaledwie 11 km od Biskupca, niecałe 40 km od Olsztyna i 36 km od Mrągowa. Jej atutem jest dobry dojazd z wielu kierunków. Miejscowość otaczają dwa jeziora – Dadaj od południa i Tejstyny od północy. W pobliżu przebiega także droga krajowa nr 57, łącząca Bartoszyce z Biskupcem, Szczytnem aż do portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach i granicy z województwem mazowieckim. Ta piękna warmińska wieś znajduje się pośród pól uprawnych, na granicy kompleksów leśnych. Panoramę Biesowa charakteryzuje starodrzew, skomponowany z kościelną wieżą.

Enklawa z dala od miejskiego zgiełku

Biesowo liczy około 300 mieszkańców, których można stawiać za wzór integracji lokalnej społeczności. W 2021 Biesowo zdobyło tytuł „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2021”. I już po raz trzeci w 25-letniej historii konkursu organizowanego przez Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich. Wspólnymi siłami mieszkańcy zagospodarowali wolne przestrzenie publiczne, odnowili tablice informacyjne, odrestaurowali mostek, przygotowali miejsce wypoczynkowe dla rowerzystów, odnowili boisko do gry w bule i wykonali szereg innych prac poprawiających estetykę miejscowości. Biesowo ma jednak więcej atutów. To tu od kilkunastu lat odbywa się np. Warmińska Uczta Pierogowa, w trakcie której gospodynie przygotowują kilkadziesiąt tysięcy sztuk pierogów. Latem w Biesowie jest tak pysznie, że na ucztę zjeżdżają się mieszkańcy nie tylko powiatu olsztyńskiego.

 

OKOLICA

DZIAŁKI


Znajdź działkę

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję