Olsztyn, Grzegorzewska, Nowe Mieszkania Olsztyn - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Olsztyn, Grzegorzewska, Nowe Mieszkania Olsztyn

O INWESTYCJI

33

mieszkań i apartamentów

19-77 m2

metraż

1-3

ilość pokoi

2024

termin oddania

Naturalnie w śródmieściu

Projekt apartamentowca Grzegorzewska czerpie z lokalnej tradycji Warmii i doskonale wpisuje się w otoczenie z rzeką i zielenią, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów, takich jak czerwona cegła, która nawiązuje do architektury całego regionu. Elementem łączącym tradycję z nowoczesnością są z kolei lukarny z czarnej blachy. Grzegorzewska to połączenie przemyślanego designu, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i staranność wykonania. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują równowagi pomiędzy codziennością życia w centrum a odpoczynkiem i czasem dla siebie.

 

Cisza i natura w centrum

Inwestycja powstaje nad samym brzegiem Łyny, tuż przy moście Mariańskim i w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół komfortu, a całość dopełnia zagospodarowana przestrzeń. Styl Grzegorzewskiej nadaje ton najbliższemu otoczeniu i zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają wygodnego i spokojnego życia w centrum– bez przebijania się przez korki, by dotrzeć do serca miasta.

GALERIA

FILMY

FOLDER INWESTYCJI

LOKALIZACJA

Żyj w rytmie miasta

Zaledwie kilkaset metrów od inwestycji znajduje się Stare Miasto z klimatycznymi knajpkami i restauracjami. Obok rekreację i odpoczynek zapewni blisko 13-hektarowy park Centralny. Jego przestrzeń zaprojektowano w stylu angielskim. Dzięki naturalnym cechom krajobrazowym i przemyślanej infrastrukturze miejsce to oferuje odwiedzającym wyjątkowe walory przyrodnicze i rekreacyjne. Znajdują się tutaj aż cztery mosty łączące brzegi Łyny, przystań kajakowa, wiele ścieżek dla pieszych i rowerzystów. W centralnej części znajduje się eliptyczna fontanna z kilkutonowi półkulami symbolizującymi układ słoneczny, co nawiązuje do działalności Mikołaja Kopernika w Olsztynie.

 

Relaks w centrum

Wzdłuż rzeki przebiega także Łynostrada, która ma swój początek u źródeł Łyny. Ta najsłynniejsza i główna trasa rowerowa w mieście wyszła jednak poza jego granice, dochodząc aż do Lidzbarka Warmińskiego i Nidzicy, stając się jedną z perełek Warmii. Łynostrada znajduje się także tuż obok apartamentowca Grzegorzewska i jest na tyle prostą trasą, że każdy rowerzysta może ją przejechać.

 

OKOLICA

Stare Miasto

5 min

Park Centralny

5 min

Centrum

5 min

Ratusz

5 min

Galeria handlowa

5 min

Szpital miejski

2 min

Filharmonia

10 min

Planetarium

10 min

Plaża miejska Ukiel

10 min

Restauracja Przystań

10 min

Dyskont spożywczy

10 min

Aquasfera

10 min

NATURALNIE

W ŚRÓDMIEŚCIU

STANDARD

Poczuj smak śródmieścia

Na inwestycję składają się 33 apartamenty. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 50 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT. W tym przypadku, nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania. Dodatkowo, na ostatnim piętrze pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony i tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się także wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.

 

Wygodna przestrzeń do życia

Apartamentowiec Grzegorzewska w wyjątkowy sposób łączy w sobie wszystko, co podnosi jakość codzienności. W budynku pojawi się hala garażowa na 21 miejsc postojowych. Miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. A skoro inwestycja znajduje się nad samym brzegiem rzeki, tuż obok powstanie dodatkowo stanica kajakowa!

 

Wyjątkowa lokalizacja w śródmieściu

Przestronne i funkcjonalne lokale

Architektura nawiązująca do warmińskiej zabudowy

Wysokość pomieszczeń od 2,88 do ponad 5,000 m

Hala garażowa na 21 miejsc

Miejsca postojowe zewnętrzne

Zagospodarowana przestrzeń wokół inwestycji

Ładowarki do samochodów elektrycznych

Wysoki standard wykończenia

Stanica kajakowa

Ozdobne portale drzwiowe

Reprezentacyjne lobby

MIESZKANIA


Znajdź mieszkanie

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Pokoje

od
m2
do
m2

Piętro

od
m2
do
m2

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE

POZNAJ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania.

 

Biuro dewelopera

tel.: 733 390 490

mail: sprzedaz@ddom.eu

 

Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Nagrody i wyróżnienia

  OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 888 883 131
  mail: sprzedaz@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

  Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 888 883 131
  mail: anna.zaleska@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 733 390 490
  mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Teren inwestycji po wcześniejszym
  umówieniu telefonicznym
  tel.: 888 883 131
  mail: annazaleska@ddom.eu

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

  © 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję