Nowe mieszkania Olsztyn - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Nowe mieszkania Olsztyn

Nowoczesne apartamenty oraz komfortowe nowe mieszkania Olsztyn i nie tylko!

Marzą Ci się nowe mieszkania Olsztyn (Mrągowo, Barczewo i okolice) albo komfortowy apartament w malowniczej Krainie Tysiąca Jezior, jak określane są Mazury? Deweloper D.DOM to godny zaufania partner, oferujący funkcjonalne domy i nowoczesne mieszkania Olsztyn, w których zachwyci Cię niebanalna architektura, najwyższy standard wykończenia oraz atrakcyjna lokalizacja.

Wiele osób ma dylemat gdzie kupić dom, apartament czy mieszkanie. Olsztyn to wyjątkowe miasto, bowiem oferuje zarówno perspektywy zawodowe, jak i świetne warunki do aktywnego wypoczynku pośród urzekającej przyrody. D.DOM to deweloper Olsztyn, który dostrzega i rozumie zmieniające się potrzeby nabywców nieruchomości oraz potrafi wykorzystać potencjał, jaki drzemie w regionie warmińsko-mazurskim.

Luksusowe mieszkania nad jeziorem w Olsztynie – w zgodzie z naturą…

W szerokiej ofercie dewelopera D.DOM znajdują się m.in. luksusowe apartamenty na sprzedaż Olsztyn oraz nowe mieszkania nad jeziorem w Olsztynie i nie tylko. Wśród (z)realizowanych przez D.DOM inwestycji, na pewno warto wymienić ekskluzywne mieszkania nad jeziorem Ukiel (Warmiński Port) czy Lakefront Residence – położone nad jeziorem Tyrsko apartamenty. Olsztyn to nie jedyny obszar aktywności dewelopera, ponieważ wybudował on ponadto kameralne osiedle Słoneczne Barczewo oraz efektowny apartamentowiec w Mrągowie (przy ul. 8 Maja 1A).

W 2024 roku deweloper odda do użytku kolejne nowe mieszkania w Olsztynie i lokale inwestycyjne (na wynajem), które powstaną w ramach trwającej inwestycji Grzegorzewska. Oryginalny design budynku, bliskość centrum, bezpośrednie sąsiedztwo parku, ścieżki rowerowej i mostów na rzece Łyna – to główne atuty inwestycji.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję