Nowe mieszkania na Osiedlu Słonecznym w Barczewie to idealne miejsce dla singli i młodych rodzin z dziećmi, chcących poprawić swój standard życia. Tutaj odnajdziesz ciszę, spokój i uciekniesz od miejskiego zgiełku, ale będziesz też czerpał jak najwięcej przyjemności z życia.

Atutem tej nieruchomości jest nie tylko lokalizacja. Barczewo to miasto z historią –  tu urodził się jeden z najwybitniejszych kompozytorów Feliks Nowowiejski. To urokliwe, czyste i przyjazne miejsce jest również pierwszym miastem na trasie z Olsztyna w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Od stolicy regionu i jego obwodnicy dzieli natomiast kilkuminutowa podróż samochodem.

Budowa wielorodzinnego budynku na osiedlu Słoneczne Barczewo rozpoczęła się w III kwartale 2021 roku, a nieruchomość zostanie oddana do użytkowania na przełomie IV kwartału 2022 i I kwartału 2023 roku.  Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Cała inwestycja składa się 30 lokali, których powierzchnia użytkowa wynosi od 43 do 78 mkw. W mieszkaniach pojawią się dodatkowo obszerne tarasy (od 8 do 15 m2) i przesuwana stolarka okienna.

Komfort życia codziennego podnosi bogata infrastruktura osiedla, bliskość obiektów usługowych, placówek medycznych, edukacyjnych i terenów rekreacyjnych. To wszystko sprawia, że nowe mieszkania na Osiedlu Słonecznym w Barczewie to oaza spokoju, a nasza inwestycja wyróżnia się nietuzinkowym, nowoczesnym wzornictwem i wysokim standardem wykończenia i architektury.

Zróżnicowana powierzchnia mieszkań i ich dopracowane układy pozwolą optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy Twojego wymarzonego mieszkania. Całość dopełniają przestronne i funkcjonalne miejsca parkingowe naziemne i w podziemnej hali garażowej, winda, komórki lokatorskie i wózkownia. Zastosowano również rozwiązania proekologiczne: stacje ładowania dla samochodów elektrycznych na kilku miejscach postojowych przy inwestycji i panele fotowoltaiczne na dachu budynku, które zasilą części wspólne nieruchomości.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję