Trzy pokoje w cenie dwóch! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie i Mrągowie

Takiej oferty nie spotkasz na olsztyńskim rynku mieszkaniowym.

Osiedle Słoneczne Barczewo to funkcjonalne i przestronne mieszkania, w dodatku teraz od 5590 zł/mkw. Dzięki temu możesz urządzić sobie trzy pokoje w cenie… dwóch!

To pierwsze miasto na trasie z Olsztyna w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. A do tego urokliwe, czyste, przyjazne, z mnóstwem parków, jezior i… Międzynarodowym Festiwalem Chóralnym im. Feliksa Nowowiejskiego, który tu się urodził. W samym sercu tego pięknego warmińskiego miasta znajduje się osiedle **Słoneczne Barczewo**. Zaledwie 15 minut samochodem od Olsztyna, ale też kameralne i spokojne.

Słoneczne Barczewo

powstaje dla tych, którzy cenią sobie ciszę, ale też design i estetykę. To także oaza spokoju **dla rodzin z dziećmi**. Również z myślą o nich powstaje nasza mieszkaniowa inwestycja. Barczewo jest niewielkim miasteczkiem, ale oferuje wszystkie niezbędne miejsca w pobliżu, takie jak przedszkola, szkoły, urzędy i sklepy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się ponadto amfiteatr, plaża miejska i leśne trasy rowerowe.

W naszej ofercie dostępne są większe  3, 4-pokojowe mieszkania. A do tego teraz w specjalnej ofercie – od 5590 zł/mkw. Dzięki temu możesz zaplanować trzy pokoje w cenie dwóch!

Słoneczne Barczewo wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem i wysokim standardem wykończenia i architektury. Dopracowane układy lokali pozwolą optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy Twojego wymarzonego mieszkania. Całość dopełniają przestronne i funkcjonalne miejsca parkingowe – naziemne i w podziemnej hali garażowej, a także winda, komórki lokatorskie i wózkownia.

Sprawdź: https://ddom.eu/w-sprzedazy/sloneczne-barczewo/

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję