Warmiński Port: nowy standard luksusu nad brzegiem jeziora - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Realizacja trzeciego etapu Warmińskiego Portu nad jeziorem Ukiel w Olsztynie rozpoczęła się w te wakacje. Prace budowalne przebiegają zgodnie z harmonogramem. To luksusowa inwestycja w pierwszej linii brzegowej najpiękniejszego jeziora w stolicy Warmii i Mazur. W większym apartamentowcu powstaną też basen i sauna. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne.

Olsztyn, malowniczo położony na Warmii, słynie z niezaprzeczalnego uroku jeziora Ukiel. To właśnie nad tym wyjątkowym akwenem, w samym sercu miasta, realizowana jest inwestycja spółki D.Dom – Warmiński Port. Po dwóch udanych etapach, w te wakacje rozpoczął się III etap tego prestiżowego projektu, który już teraz robi wrażenie nie tylko na lokalnym rynku nieruchomości, ale także w skali całego kraju.

 

Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem

Warmiński Port to inwestycja klasy premium, a kolejne dwa budynki tego ekskluzywnego kompleksu powstaną w pierwszej linii brzegowej jeziora Ukiel, oferując przepiękne widoki, dostęp do czystej wody i wiele atrakcji o każdej porze roku. III etap naszej sztandarowej inwestycji w Olsztynie obejmuje dwa budynki: mniejszy z sześcioma apartamentami oraz nieco większy, w którym znajdzie się 27 lokali. Obecnie trwa budowa większego apartamentowca.

– Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a nawet ten harmonogram wyprzedzamy. Na placu budowy dzień w dzień pracuje ekipa podzielona na dwie zmiany, w sumie około 40 pracowników – mówi Mirosław Mrozowski, kierownik budowy.

– Mamy już wykonany cały garaż z mieszkaniami w przyziemiu i w tym tygodniu będziemy zbroić strop nad parterem. Równocześnie trwają prace związane z drugim etapem. W trzecim zastosowano kilka nowych rozwiązań, więc jest to dla nas dość spore wyzwanie, ale oczywiście ze wszystkim damy sobie radę – zapewnia Mirosław Mrozowski.

Jednym z niewątpliwych atutów inwestycji są przestronne i funkcjonalne apartamenty, których metraż wyniesie od 37 do aż 149 metrów kwadratowych. Ponadto zadbaliśmy o komfort mieszkańców, zapewniając cichobieżne windy, halę garażową oraz proekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy ładowarki do aut elektrycznych. To wszystko ma na celu stworzenie nie tylko luksusowego, ale i przyjaznego dla środowiska miejsca do życia.

Basen i sauna ogrzewane pompami ciepła

Niezwykle interesującym elementem III etapu Warmińskiego Portu jest większy apartamentowiec, który na poziomie -1 zyska basen i saunę. Warto zaznaczyć, że do ogrzania wody w basenie zostaną wykorzystane pompy ciepła zasilane wodami gruntowymi. To innowacyjne rozwiązanie zagwarantuje mieszkańcom relaks i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Większy apartamentowiec będzie czterokondygnacyjny (poziom -1, parter i dwa piętra), i będzie charakteryzować się obszernymi tarasami oraz przestronnymi ogródkami. Budynek wyróżnia się także niezwykłą elewacją – wszystkie ściany zewnętrzne zostaną wyposażone w witryny okienne, co sprawi, że cały apartamentowiec będzie przeszklony, a widoki na jezioro staną się nieodłącznym elementem codziennego życia mieszkańców.

– Standard apartamentów również będzie na najwyższym poziomie, gwarantując mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa dzięki antywłamaniowym drzwiom klasy C. Do dyspozycji będą też komórki lokatorskie, a opcjonalnie każdy lokal będzie mógł zostać wyposażony w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Zadbaliśmy o każdy detal, by zapewnić wyjątkowy komfort przyszłym lokatorom – wylicza Radosław Borek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki D.Dom.

 

Mnóstwo atrakcji dla aktywnych

Warmiński Port to jednak nie tylko apartamenty. To także pomost oraz planowana plaża z łagodnym zejściem do jeziora. Dzięki temu powstanie idealne miejsce do relaksu i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Projekt architektoniczny stworzony przez projektanta Damiana Kotwickiego nawiązuje do tradycyjnego budownictwa Warmii, tak by całość idealnie wkomponowała się w zielony krajobraz tej malowniczej i urokliwej części miasta.

Na nudę nie będą też narzekać ci, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Atrakcje zapewnią m.in. wypożyczalnie sprzętu wodnego czy boiska do siatkówki plażowej albo hale do squasha, do których można się dostać wodą, pieszo czy rowerem. W sąsiedztwie znajduje się ponadto wiele restauracji i knajp, a podróż autem lub autobusem miejskim do klimatycznej starówki zajmuje zaledwie kilka minut.

Warmiński Port to prawdziwa perełka na olsztyńskim rynku nieruchomości. Elegancja, luksus, proekologiczne rozwiązania i niezwykłe położenie czynią ją niepowtarzalną i wyjątkową.

 

Sprawdź ofertę Warmińskiego Portu

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję