Spółka DDom laureatem nagrody Osobowości i Sukcesy 2023! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Spółka DDom laureatem nagrody Osobowości i Sukcesy 2023!

Na naszej firmowej półce znalazła się kolejna statuetka. Spółka DDom została laureatem nagrody „Osobowości i Sukcesy 2023” w kategorii Sukces Roku. Nasza firma została doceniona za dwie sztandarowe inwestycje w Olsztynie – Warmiński Port i apartamentowiec Grzegorzewska. Gala, na której wręczono prestiżowe wyróżnienia, odbyła się w poniedziałek 24 kwietnia w Hotelu Renaissance w Warszawie.

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku” już od czternastu lat stanowi ważne i prestiżowe wydarzenie w świecie polskiego biznesu, kultury, sportu i nauki. – Ta gala od innych wydarzeń różni się tym, że nagradzamy wybitne osoby z bardzo różnych środowisk. Każdy jest osobowością w swojej dziedzinie, a różnorodność daje mam niespotykany koloryt – mówił Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator gali.

Jak dodał, takie wydarzenia „integrują ludzi, którzy mogą się spotkać, porozmawiać, zaprzyjaźnić lub robić wspólnie biznesy”. – Staramy się być apolityczni, zostawiamy uprzedzenie na zewnątrz, wszyscy spotykamy się z otwartym sercem i otwartą głową – mówił do uczestników Mariusz Pujszo.

Spółka DDom ze statuetką w kategorii Sukces Roku 2023

Tegorocznym laureatem tej niezwykle prestiżowej nagrody została spółka DDom – otrzymaliśmy statuetkę w kategorii Sukces Roku 2023. Nasza firma znalazła się w gronie zasłużonych i nagrodzonych postaci, takich jak były prezydent RP Lech Wałęsa, wielokrotny mistrz olimpijski w chodzie Robert Korzeniowski i piłkarski sędzia międzynarodowy Szymon Marciniak.

Spółka DDom została wyróżniona za dwie sztandarowe inwestycje w Olsztynie – Warmiński Port nad jeziorem Ukiel i apartamentowiec Grzegorzewska w śródmieściu.

– To wyróżnienie wiele dla nas znaczy, ponieważ dowodzi, że DDom to deweloper, który budzi zaufanie nie tylko wśród klientów, ale nasze inwestycje premium w nietuzinkowych lokalizacjach, blisko natury i nawiązujące architekturą do tradycji Warmii i Mazur, są także docenianie również w kraju – mówi Marek Maleszka, Prezes Zarządu D.Dom Sp. z o. o.

 

Warmiński Port i Grzegorzewska – luksus w zgodzie z naturą

Warmiński Port nad najpiękniejszym jeziorem w Olsztynie i jednym z najpiękniejszych w regionie to idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i bliskość natury. To tu przyszli lokatorzy będą cieszyć się nie tylko zjawiskowymi widokami na jezioro Ukiel, ale też korzystać z możliwości plaży miejskiej. Jednak to nie wszystko, co oferuje ta urokliwa lokalizacja. W pobliżu znajdują się cenione restauracje i liczne obiekty oraz miejsca, które umożliwiają aktywne spędzanie czasu.

Drugi etap naszej inwestycji to dwa trzykondygnacyjne apartamentowce z 43. przestronnymi i funkcjonalnymi lokalami o powierzchni od 26 do 76 metrów kwadratowych. Powstają one w sąsiedztwie dwóch pierwszych budynków. Apartamenty wyróżnia także współczesna interpretacja klasycznej, warmińskiej zabudowy.

Przy ul. Grzegorzewskiej, w pobliżu Parku Centralnego, Starego Miasta i nad brzegiem Łyny, trwa także budowa apartamentowca Grzegorzewska. Projekt również czerpie z tradycji regionu, cechuje się ponadto wysokim standardem wykończenia mieszkań. Na inwestycję składają się 33 apartamenty. Na parterze znajdą się lokale inwestycyjne do 50 mkw., a pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania od 33 o 77 mkw.

W budynku nie zabraknie też hali garażowej oraz ogólnodostępnych miejsc postojowych na zewnątrz. Pojawią się ponadto ładowarki do samochodów elektrycznych. Na tę chwilę blisko połowa apartamentów Grzegorzewska jest już sprzedana i to dla nas świetna wiadomość, która świadczy o tym, że klienci doceniają jakość naszej oferty.

– Wspólnym mianownikiem każdej naszej inwestycji jest komfort życia. Cieszę się, że wciąż udowadniamy, że jesteśmy deweloperem, na którego warto stawiać i któremu warto zaufać – podkreśla Marek Maleszka.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję