Olsztyn, Grzegorzewska – dobre miejsce na drugi dom. Poznaj historię dr Tomka. - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Pan Tomasz dojeżdża z Warszawy do pracy. Kupił w Olsztynie drugie mieszkanie

 

Dwa razy w tygodniu pan Tomasz przyjeżdża z Warszawy do Olsztyna do pracy. Do tej pory wynajmował mieszkanie na portalach z ogłoszeniami. Teraz zainwestował w zakup apartamentu. – Wybrałem funkcjonalne mieszkanie w Apartamentowcu Grzegorzewska i nie żałuję, bo zalet jest co najmniej kilka – mówi.

Od kilku lat pan Tomasz przyjeżdża do Olsztyna na kilka dni do pracy. Jest lekarzem w olsztyńskiej klinice. Dojeżdża z Warszawy, gdzie mieszka na co dzień. – Do tej pory, kiedy przyjeżdżałem do Olsztyna, przeglądałem portale ogłoszeniowe i wynajmowałem mieszkanie albo mieszkałem u znajomych. To jednak i mało komfortowe, i dosyć męczące – opowiada.

I dodaje: – Okazuje się także, że wynajem lokalu na krótki czas jest również czasochłonne – w Olsztynie nie ma zbyt dużo mieszkań, które można wynająć na kilka dni w tygodniu. Postanowiłem więc zainwestować w apartament przy ul. Grzegorzewskiej.

 

Olsztyn – dobre miejsce na drugi dom

Pan Tomasz kupił apartament inwestycyjny – ma działalność gospodarczą, więc jako właściciel może odliczyć od niego 23% VAT. – W dni, kiedy nie będzie mnie w Olsztynie, będę po prostu wynajmował mieszkanie innym. To obopólna korzyść – ja nie muszę przeglądać ogłoszeń, a w dodatku w części ta inwestycja mi się zwróci – zaznacza.

Jak podkreśla, wybrał Apartamentowiec Grzegorzewska z kilku powodów. Po pierwsze, zależało mu na bliskości do centrum miasta. – Do starówki i parku Centralnego jest przysłowiowy rzut beretem, a lubię biegać, więc to duży plus. Po drugie zauroczyła mnie architektura, bliskość zieleni, rzeka na wyciągnięcie ręki, ale także cicha okolica – wymienia pan Tomasz.

Z uśmiechem na twarzy nie wyklucza też przeprowadzki do Olsztyna w przyszłości. – A na pewno jeszcze chętniej będę przyjeżdżał tutaj latem. W Warszawie nie ma tylu jezior, zieleni i lasów. W stolicy brakuje też spokoju. W Olsztynie jest inaczej – mówi.

Smak śródmieścia i wygodna przestrzeń do życia

 

Na inwestycję przy ul. Grzegorzewskiej składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się wspomniane mieszkania inwestycyjne do 43 mkw. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania.

Dodatkowo, na ostatnim piętrze zaprojektowaliśmy przeszklone i funkcjonalne balkony oraz tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.

W budynku pojawi się ponadto hala garażowa na 21 samochodów, miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. Wzdłuż Łyny, przy której znajduje się apartamentowiec, przebiega także trasa pieszo-rowerowa Łynostrada. A obok naszej inwestycji powstanie stanica kajakowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i układem mieszkań:  Sprawdź dostępne mieszkania

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję