D.Dom na Warmińsko-Mazurskich Targach Nieruchomości & Budowa Domu - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

W weekend 2-3 marca hala Urania w Olsztynie stała się miejscem Warmińsko-Mazurskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu. Spółka D.Dom również była obecna w tym najważniejszym wydarzeniu branży nieruchomości w stolicy regionu. Dziękujemy za obecność, entuzjazm i wiele inspirujących rozmów!

Dwudniowe targi odbyły się w formule 3w1, czyli: Targi Budowlane ExpoBUD, Warmińsko-Mazurskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu oraz Olsztyn Home Design. Ci, którzy w ubiegły weekend odwiedzili halę Urania, mieli okazję wziąć udział w wielu spotkaniach z ekspertami, a zorganizowane przy tej okazji warsztaty pozwoliły zagłębić się w konkretne aspekty związane z nieruchomościami.

W trakcie warsztatów poruszono tematy, takie jak program Mieszkanie na Start, trendy w aranżacjach wnętrz czy budowa domów zeroenergetycznych. Uczestnicy mogli dowiedzieć się ponadto, na co zwracać uwagę podczas kupowania mieszkania, czyli jak nie dać się złapać w pułapkę okazji.

 

Frekwencja przerosła nasze oczekiwania

W wydarzeniu wzięło udział blisko 100 wystawców z Olsztyna i okolic. Zaprezentowane zostały zarówno inwestycje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Jedną z firm, która zaprezentowała swoją ofertę podczas targów, była spółka D.Dom. Frekwencja przy naszym stoisku przerosła nasze oczekiwania, a reakcje nowych i przyszłych klientów były dla nas niezwykle pozytywne!

– Świetna atmosfera, bogata oferta wystawców oraz wiele ciekawych i inspirujących rozmów – tak mogę podsumować tegoroczne olsztyńskie targi w hali Urania. Cieszymy się również, że kilka naszych apartamentów znalazło w trakcie tego wydarzenia swoich nowych właścicieli. To dla nas niezwykłe wyróżnienie móc spełniać marzenia mieszkańców Warmii i Mazur o wymarzonym domu – mówi Marek Maleszka, prezes zarządu spółki D.Dom.

– Frekwencja również przerosła nasze oczekiwania, co tylko potwierdza, że nasza oferta budzi zaufanie i uznanie klientów. To dla nas motywacja do dalszej pracy i tworzenia jeszcze lepszych inwestycji – dodaje Marek Maleszka.

Warmińsko-Mazurskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu nie tylko umożliwiły firmie D.Dom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z klientami, ale także dostarczyły naszemu zespołowi inspiracji do dalszego doskonalenia oferty. Obecność spółki na tym wydarzeniu była zdecydowanie strzałem w dziesiątkę!

Poznaj inwestycje D.Dom

Przypominamy przy tej okazji o inwestycjach, jakie prowadzi spółka D.Dom w regionie. Warmiński Port to nasza luksusowa perełka nad jeziorem Ukiel w Olsztynie z dostępem do linii brzegowej. W drugim etapie inwestycji na nowych właścicieli czeka jeszcze kilka mieszkań i trwa budowa trzeciego etapu – mniejszego budynku z sześcioma apartamentami oraz nieco większego, w którym znajdzie się 27 lokali.

Jednym z atutów Warmińskiego Portu są przestronne i funkcjonalne apartamenty, których metraż wyniesie od 37 do 149 mkw. A większy apartamentowiec, na poziomie -1, zyska basen i saunę. Do ogrzania wody w basenie zostaną wykorzystane pompy ciepła zasilane wodami gruntowymi.

Grzegorzewska to kolejna nasza inwestycja premium w sercu Olsztyna, nad brzegiem Łyny. To 33 unikalne przestrzenie, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością. Każde mieszkanie i apartament oferuje przestronne metraże – do 77 mkw., dając jego mieszkańcom swobodę aranżacji według własnych pomysłów.

Na uwagę zasługuje ponadto loftowy klimat w apartamentach na ostatniej kondygnacji, a bliskość starówki, Parku Centralnego i centrum miasta sprawia, że zamieszkanie tutaj to harmonia pomiędzy naturą a pulsującym życiem miejskim.

W naszej kolejnej inwestycji – Słoneczne Barczewo – na nowych właścicieli czekają już tylko trzy wolne mieszkania. To idealna propozycja dla singli, seniorów i rodzin z dziećmi. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy Barczewa, z dostępem do wszystkich ważnych punktów usługowych, sklepów i przedszkola w pobliżu.

W budynku jest podziemna hala garażowa, podjazd dla wózków i cichobieżna winda, a zastosowane przez nas energooszczędne oświetlenie części wspólnych oraz fotowoltaika wpłyną na mniejszy czynsz dla jego mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu!

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję