Dachland – solidny partner w branży budowlanej - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Dachland to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Spółka jest obecna na polskim rynku od 1987 roku, co jest wyrazem stabilności i zaufania, jakim cieszy się wśród klientów oraz inwestorów. Dachland to także generalny wykonawca inwestycji realizowanych przez naszą spółkę D.Dom.

Oferta Dachlandu skupia się głównie na kompleksowych rozwiązaniach z zakresu systemowych pokryć dachowych oraz elewacyjnych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb i rodzajów obiektów. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z historycznymi zabytkami, wielkopowierzchniowymi budynkami przemysłowymi czy klasycznymi konstrukcjami mieszkalnymi, spółka zawsze dostarcza rozwiązania na najwyższym poziomie.

Marka godna zaufania

– Jednym z naszych głównych atutów jest nasza marka, którą wypracowaliśmy wspólnie przez ponad 35 lat. Zaufanie naszych klientów oraz inwestorów stanowi fundament naszego sukcesu, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam utrzymać tę renomę na najwyższym poziomie – mówi Matek Maleszka, prezes zarządu spółki Dachland.

Jak dodaje, jednym z priorytetów firmy jest bezpieczeństwo inwestorów. Dachland nie tylko dba o to, aby każdy projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ale także o zapewnienie klarowności i przejrzystości procesów inwestycyjnych na każdym etapie.

Firma może pochwalić się imponującym portfolio, obejmującym zarówno duże, jak i mniejsze realizacje. Wśród nich hale produkcyjne (np. Piekarnia Tyrolska w Barczewie, Yetico S.A. w Gorzowie Wielkopolskim), budynki administracyjne (Pekum Sp. z o.o.), sklepy wielkopowierzchniowe, biurowce czy domy wielorodzinne. – Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podejmujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem – podkreśla Marek Maleszka.

Generalny wykonawca inwestycji spółki D.Dom

Co również warte podkreślenia, Dachland nie tylko tworzy zupełnie nowe obiekty, ale także zajmuje się adaptacją już istniejących budynków, ich remontami i rozbudową. To wszystko jest możliwe także dzięki współpracy z dużymi sieciami sprzedażowymi, doświadczonymi inwestorami i deweloperami.

Firma aktywnie działa ponadto na rynku deweloperskim w całym województwie warmińsko-mazurskim jako generalny wykonawca inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę D.Dom. Wśród tych perełek znajdują się Warmiński Port i Apartamentowiec Grzegorzewska w Olsztynie, Słoneczne Barczewo czy też Osiedle Kwiatowe w Bartągu.

– Jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania i realizować projekty, które przyczynią się do rozwoju i modernizacji infrastruktury naszego pięknego regionu – mówi prezes spółki Dachland.

I dodaje: – W Dachland wierzymy w jakość, solidność i profesjonalizm. Nasza firma stanowi pewny fundament dla każdej inwestycji.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję