Spółka D.Dom została laureatem „Luksusowej Marki Roku 2021”.

Firma otrzymała nagrodę za realizację inwestycji Warmiński Port nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Luksusowa Marka Roku to wyjątkowa nagroda, która jest przyznawana każdego roku. Jak sama nazwa mówi, jej laureaci to luksusowe firmy, usługi, jak również produkty nie tylko z kraju, ale również ze świata. Już od 12 lat Mariusz Pujszo, znany reżyser, aktor, scenarzysta i producent filmowy, zaprasza do wspólnego świętowania osobistości zasłużone w promowaniu marki klasy premium. Laureatem „Luksusowej Marki Roku 2021” została spółka D.Dom z Olsztyna. I to w jakim gronie! To prestiżowe wyróżnienie otrzymały w tym roku ponadto m.in. Deluxe Wódka, Modern Classic Design, Pałac Na Wodzie Falkowski czy Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego.

D.Dom realizuje m.in. Warmiński Port nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. I właśnie za tę luksusową mieszkaniową inwestycję nasza spółka otrzymała nagrodę podczas gali, która odbyła się w ostatni weekend w Warszawie. – Statuetka jest jeszcze gorąca! Bardzo się cieszymy z tego wyróżnienia. To pokazuje, że Warmiński Port cieszy się zaufaniem nie tylko wśród naszych Klientów, którzy decydują się kupić swój wymarzony apartament nad jednym z najpiękniejszych jezior w regionie, ale ta inwestycja jest doceniana również w kraju – mówi Marek Maleszka, Prezes Zarządu D.Dom Sp.z o.o.

Spółka D.Dom wywodzi się ze spółki Dachland

Firmy, która na polskim rynku budowlanym istnieje od 1987 roku. D.Dom zrealizował już dwie duże inwestycje w Olsztynie – Osiedle Kwiatowe i Osiedle Vincent, a obecnie realizuje Warmiński Port – luksusowe apartamenty nad jeziorem Ukiel w Olsztynie, pośród natury i… z linią brzegową! Spółka DDom realizuje również dwie inwestycje mieszkaniowe w Barczewie i Mrągowie, a wspólnym mianownikiem jest tutaj komfort życia z dala od miejskiego zgiełku w przystępnej cenie. W planach dewelopera są już kolejne inwestycje.

– Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, zawsze starannie wybieramy miejsce dla naszych inwestycji i przywiązujemy szczególną wagę do walorów krajobrazowych. Naszą wizytówką jest jakość i to ona decyduje o doskonałej opinii wśród naszych Klientów – podkreśla Marek Maleszka, Prezes Zarządu D.Dom Sp.z o.o.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję