Apartamenty z antresolami, czyli Grzegorzewska pełna inspiracji! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Apartamenty z antresolami, czyli Grzegorzewska pełna inspiracji!

W sercu Olsztyna, nad samym brzegiem rzeki Łyny, powstaje inwestycja, która przyciąga uwagę nie tylko lokalnych mieszkańców. Apartamentowiec Grzegorzewska, położony zaledwie kilka kroków od urokliwej starówki, to miejsce, które łączy w sobie wyjątkową lokalizację z nowatorskim podejściem do architektury i przestrzeni mieszkalnej.

Na ostatnim piętrze apartamentowca Grzegorzewska pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony oraz tarasy, które oferują przepiękne widoki na okoliczne zielone tereny. To jednak nie koniec atutów nowej inwestycji D.Dom – antresole wykonane w wysokim standardzie również przyciągają uwagę swoją przestronnością oraz potencjałem aranżacyjnym.

Jednym z kluczowych elementów, który wyróżnia mieszkania z antresolami, jest zwiększona wysokość pomieszczeń – w przypadku Grzegorzewskiej dochodzi ona do przeszło 5 metrów.

Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się przestrzenią, która nie tylko dodaje wnętrzu charakteru, ale również pozwala na realizację nietypowych pomysłów aranżacyjnych. Wysokie wnętrza otwierają mnóstwo możliwości, umożliwiając stworzenie przestrzeni zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Jak można zaaranżować mieszkania z antresolami w apartamentowcu Grzegorzewska?

Oto kilka inspiracji:

  • Sypialnia na antresoli: Wykorzystanie antresoli jako sypialni to popularny pomysł, który pozwala na oddzielenie strefy wypoczynkowej od miejsca do snu. To rozwiązanie daje poczucie intymności i komfortu.
  • Pracownia lub biuro: Antresola to idealne miejsce na stworzenie dodatkowej przestrzeni do pracy lub nauki. Duże przeszklenia zapewniają inspirujące otoczenie.
  • Przestrzeń relaksu: Antresola może służyć także jako miejsce do odpoczynku, gdzie można umieścić wygodny fotel, urządzić małą biblioteczkę lub mini salonik do czytania.
  • Strefa dla gości: Jeśli często przyjmujesz gości, antresola może stać się dodatkowym miejscem do spania dla przyjaciół i rodziny.
  • Garderoba: Zastosowanie antresoli jako miejsca na przechowywanie rzeczy lub garderobę pozwala na utrzymanie przestrzeni mieszkalnej w doskonałym porządku.

Smak Śródmieścia w otoczeniu natury

Jednak Grzegorzewska to nie tylko apartamenty z antresolami. Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Olsztyna, nad brzegiem malowniczej rzeki Łyny. W otoczeniu zieleni, kilka kroków od urokliwej starówki, ze stanicą kajakową tuż pod oknami mieszkań, zapewnia unikalne połączenie natury i miejskiego życia.

W pobliżu znajduje się także 13-hektarowy Park Centralny, który jest uwielbiany przez mieszkańców miasta. To idealne miejsce na spacery, jogging czy pikniki.

Apartamentowiec Grzegorzewska w Olsztynie to inwestycja, która zapewnia wyjątkową przestrzeń mieszkalną i łączy nietuzinkową architekturę z funkcjonalnością, co czyni ją idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie komfort, estetykę i bliskość natury. Tu w zasięgu ręki jest wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia.

 

Sprawdź ofertę w inwestycji Grzegorzewska

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję