Osiedle Kwiatowe - Olsztyn Bartąg, ul. Kwiatowa - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

O INWESTYCJI

126

mieszkań

42-83 m2

metraż mieszkań

2-5

ilość pokoi

2019

termin oddania

Przemyślana architektura

Proste, nowoczesne, funkcjonalne i przemyślane wzornictwo. Osiedle Kwiatowe to budynki w małej skali – niskie do 12 m, dwie kondygnacje plus poddasze użytkowe. Każdy budynek ma swoją „kwiatową nazwę” i odpowiednią grafikę, której kolor i kształt został zastosowany na elewacjach budynków w postaci detali wykończeniowych.

Spokój na skraju miasta

Osiedle Kwiatowe znajduje się na skraju Olsztyna, gdzie bliskość atrakcyjnych rekreacyjnie terenów pozwala odpocząć jego mieszkańcom. Na inwestycję składa się 126 lokali w 5 budynkach. Cześć lokali posiada antresole – to kwintesencja nowoczesnego mieszkania z wydzieloną częścią na poddaszu, która może służyć jako sypialnia, pracownia lub prywatna sala treningowa. Mieszkania, w zależności od kondygnacji, mają od 260 do 280 cm wysokości, do dyspozycji mieszkańców są także komórki lokatorskie i parking naziemny. A do tego las, jezioro, ścieżki rowerowe, plac zabaw – tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

GALERIA

LOKALIZACJA

Enklawa ciszy i przyjemności

Osiedle Kwiatowa położone jest z dala od miejskiego zgiełku, ale pozwala też czerpać jak najwięcej przyjemności. W najbliższej okolicy znajdują się 4 przedszkola, Park Zacisze, biblioteka publiczna, sklep, piekarnia i cukiernia, a dla fanów sportu – boisko do piłki nożnej.

Design i estetyka

To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, ciszę, ale także design i estetykę. Komfort życia codziennego podnosi bogata infrastruktura osiedla, a także bliskość obiektów usługowych, placówek medycznych, edukacyjnych i terenów rekreacyjnych.

OKOLICA

Przystanek autobusowy

5 min

Przedszkole

4 min

Centrum medyczne

10 min

Apteka

4 min

Sklep

3 min

Park Zacisze

6 min

Biblioteka

10 min

Piekarnia/Cukiernia

3 min

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję