O INWESTYCJI

17

mieszkań

29-78 m2

metraż mieszkań

1-4

ilość pokoi

2022

termin oddania

W sercu Mazur

Nie bez powodu mówi się, że Mrągowo to miasto ludzi aktywnych. W tym pięknym mieście, sercu Mazur, jest wiele miejsc do wypoczynku. Alejki, ukwiecone skwery, galeria kamiennych rzeźb, promenada wzdłuż jeziora Czos zachęcają do spacerów. Rodziny z dziećmi mogą aktywnie spędzić czas na miniprzystani żeglarskiej, parku linowym i placach zabaw.

Warto zatrzymać się na dłużej

Do atrakcji zaliczyć można ponadto molo, poobserwować wodne ptactwo, jest tu w końcu także festiwalowy amfiteatr. W Mrągowie warto zatrzymać się na dłużej. Tuż przy centrum tego urokliwego miasta powstaje nasza inwestycja. Atrakcyjna lokalizacja, przestronny i funkcjonalny układ – to tylko kilka atutów tych kameralnych mieszkań.

GALERIA

LOKALIZACJA

W cichej i spokojnej części miasta

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej części Mrągowa, oddalona zaledwie 250 metrów od głównej ulicy w centrum miasta, na której znajdują się liczne sklepy, banki, restauracje, Urząd Miejski, a także promenada nad jeziorem Czos, przychodnia lekarska, apteki, i kościół.

Spokój i wszystko, czego potrzeba do życia

Funkcjonalny układ lokali, a także świetna lokalizacja blisko centrum miasta – to główne atuty tej lokalizacji. W najbliższej odległości znajdują się parking, a także plac zabaw dla dzieci (500 metrów) i park spacerowy nad jeziorkiem Magistrackim.

OKOLICA

Plac zabaw

10 min

Centrum miasta

10 min

Promenada nad jez. Czos

15 min

Park

6 min

Bank

10 min

Restauracje

15 min

Apteki

15 min

Przychodnia lekarska

15 min

W SERCU

MAZUR

STANDARD

Jakość i komfort

Na nieruchomość składa się 17 lokali w 3-kondygnacyjnym budynku z poddaszem użytkowym, na którym znajdą się antresole i pomieszczenia przynależne do mieszkań. Elewacja to z kolei ocieplone ściany z okładzinami imitującymi mur ceglany. Do dyspozycji mieszkańców będą ponadto stalowe balustrady balkonowe i funkcjonalne tarasy na najniższej kondygnacji.

Bezpieczeństwo i dużo zieleni

Nowi lokatorzy otrzymają w standardzie stalowe drzwi do mieszkań, komórki lokatorskie, a na wyłożonej płytkami ceramicznymi klatce schodowej pojawią się stalowe balustrady. Wokoło budynku pojawią się nowe chodniki i urządzona zostanie zieleń. Mieszkania parterowe zostaną ogrodzone ogrodzeniem panelowym.

Drzwi wejściowe – stalowe z zamkiem klasy C

Stalowe balustrady balkonowe

Mieszkania parterowe z ogródkami

Ponadczasowa mazurska architektura

Tereny zielone wokół nieruchomości

Komórki lokatorskie

Płytki ceramiczne na klatce schodowej

Wyjątkowa lokalizacja na Mazurach

MIESZKANIA


Znajdź mieszkanie

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Pokoje

od
m2
do
m2

Piętro

od
m2
do
m2

POZNAJ OFERTĘ

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże w wyborze mieszkania.

 

Biuro dewelopera

tel.: 888 883 131

mail: sprzedaz@ddom.eu

 

Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Nagrody i wyróżnienia

  OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

  Olsztyn, ul. Lubelska 41E
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 888 883 131
  mail: sprzedaz@ddom.eu

  OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

  Olsztyn, ul. Bałtycka 89
  Pon.-pt. 8:00-16:00
  tel.: 531 040 879
  mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

  BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

  Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
  Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
  tel.: 888 883 131
  mail: annazaleska@ddom.eu

  Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

  © 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję