Zamieszkaj w Barczewie! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Dlaczego warto zamieszkać w małym miasteczku?

Spokój i cisza to główne argumenty, przemawiające do osób, którym przeszkadza miejski zgiełk. Dlatego postanawiają przeprowadzić się do małego miasteczka. To jednak nie jedyne zalety. Tańsze grunty, domy i mieszkania pozwalają spełnić marzenia głównie rodzinom z dziećmi. A poza tym mieszkanie pod dużym miastem pozwala odkryć życie na nowo! 

Wśród zalet mieszkania w małym miasteczku na pewno na pierwszym miejscu trzeba wymienić ceny. To rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie wydać sporych pieniędzy za metr kwadratowy. Kolejną, często podkreślaną zaletą, jest spokój, który tam panuje. Na pewno docenią to osoby szukające wyciszenia i ucieczki od zgiełku wielkiego miasta. Życie w takim miejscu toczy się swoim rytmem. I jest to spora zaleta dla osób starszych, ale też rodzin z dziećmi.

W przypadku małych miejscowości jest również szeroki dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych. I jest to przede wszystkim dobra informacja szczególnie dla rodzin z dziećmi – nikt raczej nie chce, by jego dziecko spędzało większość czasu w domu i uzależniało się od elektroniki.

Małe miasta są ponadto zwykle wolne od korków. I w dzisiejszych czasach jest to naprawdę bardzo duża zaleta. Brak dostępu do edukacji i kultury to z kolei mit, który już dawno został obalony. W podolsztyńskim Barczewie (ok. 7500 mieszkańców) nie brakuje żłobka, przedszkoli i szkół. Dodatkowo działa tam kilka klubów sportowych i jest wiele innych miejsc, gdzie można spędzać czas wolny.

Do wyboru są także wydarzenia kulturalne, które organizuje miejscowe Centrum Kulturalno-Biblioteczne. Barczewo to w końcu miasto z historią. To tu urodził się jeden z najwybitniejszych kompozytorów – Feliks Nowowiejski. Od 2013 roku Barczewo jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Miast Dobrego Życia Cittaslow. To urokliwe, czyste, przyjazne i piękne miejsce do zamieszkania. Barczewo jest także pierwszym miastem na trasie z Olsztyna w kierunku Wielkich Jezior Mazurskich.

I to właśnie tu powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa –Słoneczne Barczewo. Komfort życia codziennego podnosi bogata infrastruktura osiedla, bliskość obiektów usługowych, placówek medycznych, edukacyjnych i terenów rekreacyjnych. To idealna lokalizacja dla singli, ale również młodych rodzin z dziećmi, chcących poprawić swój standard życia. I ceniących sobie ciszę, spokój, ale też design i estetykę.

Sprawdź: https://ddom.eu/w-sprzedazy/sloneczne-barczewo/

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję