Prace przy drugim etapie Warmińskiego Portu idą pełną parą! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie i Mrągowie

Nad jeziorem Ukiel w Olsztynie trwa budowa kolejnych dwóch budynków Warmińskiego Portu. – Mamy ambitne terminy i wszystko przebiega zgodnie z planem – mówi Mirosław Mrozowski, kierownik budowy, z którym rozmawiamy o postępach prac.

Drugi etap naszej sztandarowej inwestycji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie to dwa trzykondygnacyjne apartamentowce z 43. przestronnymi i funkcjonalnymi lokalami o powierzchni od 26 do 76 metrów kwadratowych. Powstaną one w sąsiedztwie dwóch pierwszych budynków.

Wszystko przebiega zgodnie z planem!

O postępach prac rozmawiamy z Mirosławem Mrozowskim, kierownikiem budowy. – Na tę chwilę mamy zrobiony cały wykop i wszystkie fundamenty, a teraz jesteśmy na etapie wykonywania poziomu garażu – wyjaśnia Mirosław Mrozowski.

I dodaje: – Pracujemy jesienią i będziemy pracować zimą, ponieważ wczesną wiosną chcemy już mieć wykonany budynek w stanie surowym i przejść do pozostałych prac: wstawiania okien, tynków i elektryki.

Kierownik budowy podkreśla, że prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. – Mamy ambitne terminy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Na miejscu każdego dnia pracuje 20 osób, czyli ekipa jest naprawdę pokaźna – dodaje Mirosław Mrozowski.

Kameralnie i luksusowo

Oko drugiego etapu Warmińskiego Portu po raz kolejny przykuwa przede wszystkim architektura. Drugi etap to również współczesna interpretacja klasycznej, warmińskiej zabudowy. Projekt nawiązuje do pierwszych dwóch budynków tak, aby całość była ze sobą spójna. Na elewacji nie zabraknie więc cegły czy pasów grafitowych.

Nowoczesność zapewnią przede wszystkim proste bryły, duże przeszklenia oraz przestronne balkony, tarasy i ogródki, które będą większe niż te w pierwszym. Ponownie wykorzystano też materiały charakterystyczne dla warmińskiej architektury, natomiast sam styl ma być współczesną interpretacją luksusowych kamienic.

Co również ważne, będzie kameralnie, ale też luksusowo. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w antywłamaniowe drzwi klasy C oraz panoramiczne, trzyszybowe okna aluminiowe. Każdy apartament opcjonalnie wyposażymy też w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Przyszli mieszkańcy otrzymają ponadto dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich.

Według harmonogramu budowa drugiego etapu Warmińskiego Portu nad jeziorem Ukiel w Olsztynie zakończy się w pierwszym kwartale 2024 roku. Dodajmy też, że rozpoczęliśmy już także odbiory mieszkań w pierwszych dwóch apartamentowcach Warmińskiego Portu. Otrzymaliśmy także pozwolenie na użytkowanie apartamentów.

Sprawdź dostępne mieszkania

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję