Koniec sezonu PlusLigi 2023/2024. - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Koniec sezonu PlusLigi 2023/2024. Indykpol AZS Olsztyn: Dziękujemy za emocje!

Sezon 2023/2024 siatkarskiej PlusLigi dobiegł końca, a wraz z nim przyszedł czas podsumowań, refleksji i gratulacji. Jedną z drużyn, która zasłużyła na uznanie, jest Indykpol AZS Olsztyn. Nasz zespół uplasował się na 8. miejscu w tabeli. Jesteśmy dumni, że spółka D.Dom mogła być częścią drogi olsztyńskich siatkarzy w drodze do sukcesu!

W zakończonym właśnie sezonie PlusLigi spółka D.Dom była oficjalnym sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn. To jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki – m.in. pięciokrotny mistrz Polski i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski.

Olsztyński klub zakończył zmagania w rozgrywkach na 8. miejscu w tabeli. Podium co prawda nie ma, ale nasi siatkarze dostarczyli swoim kibicom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.

Gratulujemy i dziękujemy za kolejny rok ciężkiej pracy!

Marek Maleszka, prezes spółki D.Dom, podkreśla wagę wysiłku, który włożyła cała drużyna w osiągnięcie tego rezultatu. – Gratulujemy całej drużynie i dziękujemy za kolejny rok ciężkiej pracy, wysiłek, determinację i zaangażowanie, które przyczyniły się do osiągnięcia 8. miejsca w tym sezonie – mówi Marek Maleszka.

Jak dodaje, dla sponsorów wspieranie tak utytułowanego klubu to wielki powód do dumy. Ale także okazja do wspierania lokalnych talentów i promocji aktywnego trybu życia.

– Dla nas to było nie tylko partnerskie wsparcie Indykpolu AZS Olsztyn, ale także realizacja naszej misji społecznej odpowiedzialności biznesu, która obejmuje m.in. aktywne wspieranie sportu. Lokalne drużyny są sercem naszych społeczności, dlatego z wielką dumą wspieramy ich rozwój i sukcesy – zaznacza Marek Maleszka.

Zaangażowanie D.Dom w lokalny sport

Dodajmy w tym miejscu, że D.Dom oraz spółka Dachland, z której wywodzi się nasza firma, od lat angażują się w promowanie aktywnego trybu życia i lokalnego sportu. Społeczna odpowiedzialność biznesu to także fundament filozofii działania obu spółek.

– Dzięki takiemu wsparciu mamy okazję przede wszystkim zaangażować się w rozwijanie sportu w naszym regionie, w którym na co dzień żyjemy i pracujemy, ale również inspirować młode talenty. Wierzymy, że w biznesie i sporcie determinacja i trwała współpraca są niezbędne do osiągnięcia sukcesu – podsumowuje Marek Maleszka.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję