W środę 12 stycznia zakończą się prace budowlane w apartamentowcu przy ul. 8 Maja 1A w Mrągowie. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane, ale spokojnie – niebawem rozpoczniemy kolejną inwestycję w tym urokliwym mieście!

Środa 12 stycznia to dzień, w którym oficjalnie zakończy się budowa apartamentowca przy ul. 8 Maja 1A w Mrągowie. Prace przy tej inwestycji rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku. – I wszystkie prace przebiegły niezwykle sprawnie – mówi Dominik Żukowski, kierownik budowy.

Teraz pozostaje jeszcze jedna, bardzo istotna kwestia, czyli odbiory. Na miejsce inwestycji przyjadą niedługo przedstawiciele sanepidu, straży pożarnej i nadzoru budowlanego. – Szacujemy, że odbiory potrwają około 4 tygodni. My już nie możemy się doczekać, jesteśmy gotowi – zapewnia Dominik Żukowski.

Przekazanie kluczy nowym lokatorom zaplanowaliśmy na marzec, z kolei na kwiecień przeniesienie własności mieszkań.

17 przestronnych i funkcjonalnych lokali

Na kameralną nieruchomość przy ul. 8 Maja 1A składa się 17 przestronnych i funkcjonalnych lokali o powierzchni od 29 do 78 mkw. Apartamentowiec znajduje się w cichej i spokojnej części Mrągowa, zaledwie 250 metrów od centrum.

Do dyspozycji mieszkańców będą ponadto stalowe balustrady balkonowe i funkcjonalne tarasy na najniższej kondygnacji. Nowi lokatorzy otrzymają w standardzie m.in. stalowe drzwi do mieszkań i komórki lokatorskie. Wokoło budynku urządzona zostanie zieleń i pojawią się nowe chodniki.

Szybka sprzedaż mieszkań i zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci, sprawiły, że już niebawem rozpoczniemy kolejną inwestycję w tej urokliwej miejscowości, tym razem przy ul. Wolności. Będzie to kameralny blok z 12. funkcjonalnymi mieszkaniami o powierzchni od 50 do 94 mkw. W bliskim sąsiedztwie znajdują się hipermarket, drogeria, apteka, stacja paliw, restauracje, Park Lotników, a także jezioro Czos z plażą i kąpieliskiem miejskim. Duże, przeszklone balkony i tarasy, nowoczesna architektura, a także funkcjonalne układy mieszkań – to nasza wisienka na torcie.

Śledźcie na bieżąco naszą stronę internetową i profil na Facebooku!

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję