Zamieszkaj nad jeziorem i zainwestuj w przyszłość

W ciągu półtora roku ceny na rynku nieruchomości poszybowały w górę przynajmniej o 40 proc. Najwięcej trzeba zapłacić za grunty czy apartamenty, które cieszą się dużą popularnością: z dostępem do linii brzegowej czy możliwością zabudowy w okolicy lasu. Jest ich niewiele, więc ceny takich lokalizacji są i zawsze będą wyżej wyceniane.

Intensywny i dynamiczny rozwój Warmii i Mazur

sprawił, że jest to już nie tylko obszar kojarzony z sezonowym wypoczynkiem, lecz funkcjonujący przez cały rok. Warto również podkreślić, że bardzo prężnie rozwija się infrastruktura kolejowa i lotnicza (lotnisko Olsztyn – Mazury). To, co również jest znamienne, to kwestia jakości dróg – mamy coraz więcej dróg szybkiego ruchu i autostrad, dzięki czemu bez najmniejszych problemów jesteśmy w stanie dotrzeć do wybranego przez nas miejsca (S7, S51, Via Baltica, obwodnica Olsztyna itd.).
Na Warmii i Mazurach powstaje wiele luksusowych hoteli, apartamentów i atrakcyjnych osad z prywatnymi plażami. Swoje trzy grosze dołożyła również pandemia – coraz więcej ludzi chce mieć miejsce, w którym można znaleźć chwilę wytchnienia, bez narzucania odgórnych ograniczeń.

Jedni kupują więc działki nad jeziorem i się budują, inni poszukują mieszkań i apartamentów z dostępem do linii brzegowej.

W tym drugim przypadku można mówić o perełkach, bo takich lokalizacji jest po prostu niewiele. Dość powiedzieć, że tylko 1% wszystkich nieruchomości w Polsce ma dostęp do jezior (większość znajduje się na Warmii i Mazurach), co powoduje, że takie nieruchomości można zaliczyć do unikatowych. Ceny takich lokalizacji, ze względu na ograniczoną podaż, są i zawsze będą również wyżej wyceniane. Województwo warmińsko-mazurskie to także region wciąż niedoszacowany. W porównaniu do nieruchomości europejskich, ceny gruntów na Warmii i Mazurach przy linii brzegowej są nawet 10-krotnie niższe niż na Zachodzie. Nie dziwi zatem popyt na ziemię w tym regionie wśród Niemców, Holendrów, Anglików czy Rosjan, ale na Warmii i Mazurach buduje się już także cała Polska. Jednak niedługo już tak tanio nie będzie, gdyż wzrosty cen widać już teraz. Obecnie największy ruch na rynku nieruchomości widać w segmencie premium. Na pniu sprzedają się wille, domy, ekskluzywne działki i apartamenty nad wodą. Kiedyś można było takie nieruchomości wystawić nawet za kilka milionów złotych, ryzykując długą sprzedaż. Teraz nie mija chwila i znajduje się na niego chętny kupiec.

Mieszkanie nad jeziorem i w otoczeniu natury to marzenie wielu ludzi.

Życie w takiej okolicy jest przyjemne i pełne spokoju. Dom na łonie natury zazwyczaj jest oddalony od miasta, dzięki czemu zyskuje się komfort oraz przyjazną i kameralną atmosferę. Marzenie to można jednak spełnić również w mieście. Apartamenty w Warmińskim Porcie to nie tylko cisza, spokój, luksus, bliskość natury, przepiękne widoki i kilka metrów do jeziora. To także dobra inwestycja w przyszłość. Sprawdź ostatnie wolne lokale

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję