Już tylko dwa wolne lokale pozostały w pierwszym apartamentowcu w Warmińskim Porcie.

Nie oznacza to jednak, że na tym koniec. Wkrótce rozpoczniemy drugi etap naszej sztandarowej inwestycji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie! Również będzie kameralnie i luksusowo.

 

Spółka D.Dom przygotowuje się do drugiego etapu inwestycji Warmiński Port w Olsztynie. – Otrzymaliśmy właśnie pozwolenie na budowę drugiego, sąsiedniego apartamentowca i wkrótce rozpocznie się jego budowa – mówi Marek Maleszka, prezes D.Dom. – Według naszego harmonogramu budowa zakończy się w pierwszym kwartale 2024 roku – dodaje.

 

Nowoczesność i tradycja Warmii

 

Na inwestycję złożą się dwa trzykondygnacyjne apartamentowce z 43. przestronnymi i funkcjonalnymi lokalami o powierzchni od 26 do 76 metrów kwadratowych. Powstaną one w sąsiedztwie pierwszego etapu.

Oko po raz kolejny przykuwa przede wszystkim architektura. Drugi etap to również współczesna interpretacja klasycznej, warmińskiej zabudowy.

 

– Nawiązujemy do pierwszych dwóch budynków tak, aby całość była ze sobą spójna – tłumaczy Damian Kotwicki, projektant Warmińskiego Portu. Jak dodaje, na elewacji również nie zabraknie cegły czy pasów grafitowych.

Kameralnie i luksusowo

 

Nowoczesność zapewnią przede wszystkim proste bryły, duże przeszklenia oraz przestronne balkony, tarasy i ogródki które… – …będą jeszcze większe niż w pierwszym etapie – wyjaśnia Damian Kotwicki. – Ponownie wykorzystaliśmy materiały charakterystyczne dla warmińskiej architektury, natomiast sam styl ma być współczesną interpretacją luksusowych kamienic – podkreśla projektant.

 

Nowe lokale standardem nie będą różnić się od tych, które powstały w pierwszym etapie inwestycji. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w antywłamaniowe drzwi klasy C oraz panoramiczne, trzyszybowe okna aluminiowe. Każdy apartament opcjonalnie wyposażymy też w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Przyszli mieszkańcy otrzymają ponadto dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich.

 

Całość pięknie wpisana zostanie w warmiński krajobraz – otulinę drzew i zatoki nad Ukielem. Do dyspozycji mieszkańców będą oczywiście również własne molo i zaaranżowana plaża z łagodnym zejściem do wody nad brzegiem jeziora.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję