Nie bez powodu mówi się, że Mrągowo to miasto ludzi aktywnych, takie jest zresztą hasło promocyjne tego uwielbianego przez turystów miasta. I to właśnie w Mrągowie powstaje nasza nowa inwestycja mieszkaniowa – tuż przy samym centrum miasta.

W Mrągowie, sercu Mazur, jest mnóstwo miejsc do wypoczynku. Alejki, ukwiecone skwery, galeria kamiennych rzeźb czy promenada wzdłuż jeziora Czos zachęcają do wielogodzinnych spacerów. Rodziny z dziećmi również aktywnie spędzą tutaj czas, m.in. na miniprzystani żeglarskiej, w parku linowym czy na placach zabaw. Nie można zapomnieć również o molo i festiwalowym amfiteatrze, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych.

Do Mrągowa warto jednak przyjechać nie tylko na dłuższy wypoczynek – w tym mieście warto zatrzymać się na dłużej. Tuż przy centrum powstaje nasza nowa inwestycja mieszkaniowa. Atrakcyjna lokalizacja oraz przestronny i funkcjonalny układ lokali to tylko kilka atutów tych kameralnych mieszkań, docenianych przez naszych Klientów.

Nieruchomość położona jest przy ulicy 8 Maja 1A, w cichej i spokojnej części Mrągowa. Budynek znajduje się zaledwie 250 metrów od głównej ulicy w centrum. Inwestycja składa się z 17 lokali, których powierzchnia wynosi od 29 do 78,5 m2. W części mieszkań trzykondygnacyjnego budynku z poddaszem użytkowym znajdą się również antresole, które mogą posłużyć nie tylko za sypialnie, ale także za domowe biura czy miejsca do ćwiczeń.

Do atutów nieruchomości zaliczyć można ponadto m.in. stalowe balustrady balkonowe, funkcjonalne tarasy na najniższej kondygnacji, stalowe drzwi do każdego mieszkania, komórki lokatorskie czy urządzoną zieleń wokół budynku.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję