Mieszkania Barczewo, Deweloper i nowe apartamenty - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Mieszkania Barczewo, Deweloper i nowe apartamenty

Luksusowe mieszkania Barczewo – Twoje miejsce na Ziemi…

Deweloper D.DOM wybudował luksusowe mieszkania Barczewo, które zadowolą zarówno miłośników ciszy, amatorów aktywnej rekreacji oraz entuzjastów wypoczynku wśród zieleni. Kameralne osiedle Słoneczne Barczewo to nie tylko okazja do ucieczki od miejskiego zgiełku, ale również większy komfort życia, na który Cię stać. Mieszkanie w Barczewie to doskonały wybór zarówno dla par, rodzin z dziećmi, jak też singli.

Mnóstwo osób zastanawia się gdzie szukać mieszkania. Barczewo to niewielka miejscowość w pobliżu Olsztyna, która emanuje spokojem i wolna jest od miejskich korków. Co ciekawe, mieszkania w Barczewie nie wiążą się z koniecznością dalekiej jazdy w poszukiwaniu ośrodków edukacji, placówek kulturalnych czy klubów sportowych, bowiem wszystko jest tutaj na miejscu. Z tego powodu, mieszkania i apartamenty Barczewo cieszą się dużym powodzeniem wśród kupujących.

Ekskluzywne apartamenty w Barczewie i nie tylko

Niebanalna architektura, wysoka jakość wykonania, atrakcyjna cena, bliskość placówek usługowych i terenów rekreacyjnych – to z pewnością główne zalety inwestycji mieszkaniowej Słoneczne Barczewo. Mieszkania w centrum urokliwego miasteczka to tylko jeden z licznych efektów działalności, jakim może pochwalić się D.DOM – deweloper (Barczewo, Olsztyn, Mrągowo, Bartąg).

Deweloper z Barczewa ma na swoim koncie wiele udanych inwestycji mieszkaniowych i jak żaden inny potrafi łączyć nowoczesny design z ogromnym potencjałem, jakim dysponuje region Warmii i Mazur. Komfortowe mieszkania w Barczewie, apartamenty nad jeziorem w Olsztynie (np. Warmiński Port, Grzegorzewska, Lakefront), Osiedle Kwiatowe (Bartąg) czy lokale w Mrągowie – to kolejne projekty, w jakie zaangażowany jest D.DOM.

D.DOM – Deweloper Barczewo. Postaw na jakość i komfort życia!

Deweloper Barczewo D.DOM to firma w bagażem wieloletniego doświadczenia, która nieustannie śledzi rynkowe trendy, dzięki czemu jej oferta zawsze dopasowana jest do potrzeb i możliwości finansowych nabywców. Ugruntowana pozycja rynkowa oraz liczne nagrody czy wyróżniania (m.in. Luksusowa Marka Roku, Gazele Biznesu, Optymistyczne Miejsce Roku 2022) – to powody, dla których deweloper Barczewo cieszy się zaufaniem i renomą.

Kupując mieszkanie Barczewo, apartament inwestycyjny (na wynajem) lub dom – warto zapoznać się z ofertą dewelopera D.DOM, dla którego zadowolenie klienta zawsze jest priorytetem. Prócz jakości, solidności i terminowości, atutem inwestycji realizowanych przez D.DOM – jest umiejętne łączenie funkcjonalności oraz estetyki z walorami krajobrazowymi i kulturowymi danej lokalizacji.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję