Zakup mieszkania na firmę – nowoczesne podejście do inwestycji w nieruchomości - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Inwestowanie w nieruchomości stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych sposobów na pomnażanie kapitału. Jednym z ciekawszych trendów jest zakup mieszkania na firmę. To podejście otwiera nowe możliwości dla przedsiębiorców, którzy szukają alternatywnych ścieżek inwestycyjnych. Jak skutecznie dokonać tego rodzaju transakcji?

Zakup nieruchomości na potrzeby firmy stanowi korzystną inwestycję i z takiej możliwości korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Głównym atutem tej decyzji jest możliwość bezpiecznego zainwestowania kapitału, co dodatkowo utrzymuje odporność na negatywne skutki inflacji. Co również ważne, decydując się na kupno takiego mieszkania, inwestorzy odliczają 23% VAT, czyli ponoszą jedynie koszt netto nieruchomości.

Przemyśl cel inwestycji

Zanim podejmiemy decyzję o zakupie mieszkania inwestycyjnego na firmę, warto zastanowić się, jaki jest cel tej inwestycji, np. generowanie stałego dochodu z wynajmu. Definiowanie celów pozwoli lepiej dopasować strategię inwestycyjną do własnych potrzeb.

Druga sprawa to lokalizacja, która jest kluczowym czynnikiem sukcesu inwestycji w nieruchomości. W tym celu warto przeprowadzić szczegółową analizę rynku, zwracając uwagę na trendy cenowe, infrastrukturę oraz planowane inwestycje w danej okolicy. Wybierając atrakcyjną lokalizację, zwiększamy szanse na przyszłe zyski z transakcji.

Dokładna analiza warunków finansowych to kluczowy element przed zakupem mieszkania inwestycyjnego. Warto, by przyszli inwestorzy sprawdzili oferty na rynku kredytowym, porównali oferty banków oraz zastanowili się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie finansowanie inwestycji z własnych środków. Staranne przygotowanie finansowe pozwoli uniknąć nieprzewidzianych trudności.

Przy zakupie nieruchomości na firmę niezwykle istotne jest także zabezpieczenie interesów prawnych. Warto skonsultować się z prawnikiem specjalizującym się w transakcjach nieruchomościowych, aby upewnić się, że cały proces przebiegnie zgodnie z obowiązującym prawem.

A co po zakupie mieszkania inwestycyjnego na firmę? W dalszej kolejności należy zadbać o skuteczne zarządzanie nieruchomością. Nie chodzi jedynie np. o wynajem, ale także monitorowanie stanu technicznego oraz regularne przeglądy – to kluczowe czynniki wpływające na długoterminowy sukces.

Wybierz Grzegorzewską i zabezpiecz swój kapitał

Sprawdź ofertę Grzegorzewska i zabezpiecz swój kapitał! Nasza inwestycja składa się z zaledwie 33 ekskluzywnych apartamentów, zlokalizowanych nad brzegiem malowniczej rzeki Łyny w śródmieściu Olsztyna.

Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 50 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT. W tym przypadku, nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania.

Jednym z głównych atutów inwestycji jest jej klimat loftowy, który zapewniają przeszklone balkony i tarasy, a także antresole na ostatnim piętrze wykonane w najwyższym standardzie. Grzegorzewska to także bezkonkurencyjne położenie: tu nowoczesność spotyka się z naturą nad rzeką Łyną, pośród drzew i w bezpośrednim sąsiedztwie z 13-hektarowym Parkiem Centralnym.

 

Sprawdź ofertę w inwestycji Grzegorzewska

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję