Rozpoczynamy trzeci etap Warmińskiego Portu w Olsztynie! - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Na pewno będzie luksusowo i kameralnie, a nowi lokatorzy będą witać każdy nowy dzień z widokiem na najpiękniejsze jezioro w Olsztynie. Tym razem proponujemy jednak kilka nowości, między innymi… basen i saunę. Metraże apartamentów: od 37 do aż 149 metrów kwadratowych. Rozpoczynamy prace przy trzecim etapie Warmińskiego Portu nad jeziorem Ukiel!

 

Warmiński Port to dowód, że stolica Warmii i Mazur potrzebuje tego typu inwestycji. Dość powiedzieć, że wszystkie apartamenty w pierwszym etapie zostały już sprzedane, a w drugim została sprzedana ponad połowa mieszkań. Obecnie nasze dzielne ekipy budowalne przygotowują się do rozpoczęcia prac w trzecim etapie naszej sztandarowej inwestycji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.

 

Trzeci etap Warmińskiego Portu: apartamenty od 37 do 149 metrów kwadratowych

Na kompleks złożą się dwa budynki: mniejszy z sześcioma lokalami oraz nieco większy, w którym znajdzie się 27 mieszkań. Co jednak również istotne, apartamentowce zlokalizowane zostaną w pierwszej linii brzegowej jeziora Ukiel. Przestronne i funkcjonalne apartamenty będą miały od 37 do aż 149 metrów kwadratowych.

– Poza cichobieżną windą, halą garażową, proekologicznymi rozwiązaniami, takimi jak panele fotowoltaiczne czy ładowarki do aut elektrycznych, w większym apartamentowcu na poziomie -1 powstanie również basen i sauna. Do ogrzania wody w basenie wykorzystamy natomiast pompy ciepła zasilane wodami gruntowymi – tłumaczy Radosław Borek, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki D.Dom, która realizuje olsztyńską inwestycję.

 

Większy apartamentowiec będzie czterokondygnacyjny (poziom -1, parter i dwa piętra), pojawią się w nim także obszerne tarasy i przestronne ogródki. W odróżnieniu od poprzednich budynków będzie różnił się ponadto elewacją. – Wszystkie ściany zewnętrzne będą witrynami okiennymi, czyli apartamentowiec będzie cały przeszklony – precyzuje Radosław Borek.

Luksus, komfort i atrakcje

Nowe lokale standardem nie będą różnić się od tych, które powstają w dwóch pierwszych etapach inwestycji. Każde mieszkanie zostanie więc wyposażone w antywłamaniowe drzwi klasy C, opcjonalnie każdy lokal wyposażymy też w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację.

Przyszli lokatorzy otrzymają ponadto dodatkową przestrzeń w postaci komórek lokatorskich. Do dyspozycji mieszkańców będą ponadto własne molo i zaaranżowana plaża z łagodnym zejściem do wody nad brzegiem jeziora.

Standardowo, apartamenty będą wyróżniać się wysoką jakością zastosowanych materiałów (np. stolarka aluminiowa). Projekt architektoniczny – tak jak w przypadku poprzednich etapów – nawiązuje do tradycyjnego budownictwa Warmii, tak by całość idealnie wkomponowała się w zielony krajobraz tej malowniczej i urokliwej części miasta.

W pobliżu atrakcji również nie zabraknie – te zapewnią m.in. wypożyczalnie sprzętu wodnego czy boiska do siatkówki plażowej albo hale do squasha, do których można się dostać wodą, pieszo czy rowerem. W sąsiedztwie znajduje się ponadto wiele restauracji i knajp, a podróż autem lub autobusem miejskim do klimatycznej starówki zajmuje zaledwie kilka minut!

 

Sprawdź dostępne apartamenty

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję