Słoneczne Barczewo: Idealne mieszkania dla rodzin i młodych par z programem Bezpieczny Kredyt 2% - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie, Mieszkania Centrum Olsztyn

Szukasz wymarzonego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się spokojem, komfortem i bliskością natury? A może jesteście młodą parą planującą rozpoczęcie wspólnego życia w przytulnym i funkcjonalnym mieszkaniu? Jeśli tak, to Słoneczne Barczewo jest odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Decydując się na zakup nieruchomości w naszej inwestycji, można skorzystać również z preferencyjnego programu Bezpieczny Kredyt 2%.

 

Już tylko kilka wolnych mieszkań czeka na nowych właścicieli w naszej inwestycji Słoneczne Barczewo. Usytuowane z dala od miejskiego zgiełku, zapewniające spokój i bezpieczeństwo, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz młodych par pragnących znaleźć swoje miejsce na ziemi.

 

Słoneczne Barczewo – ostatnie wolne mieszkania!

Przestronne mieszkania z różnorodnym układem pomieszczeń zapewnią dużo przestrzeni jego nowym właścicielom. Dodatkowym atutem jest bliskość do Olsztyna (15 minut samochodem), nowoczesny design i wysoka jakość wykończenia, a także spokojna okolica.

W naszej ofercie pozostają dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni 40, 50 i 70 metrów kwadratowych. Słoneczne Barczewo oferuje przestronne lokale z doskonale przemyślaną aranżacją. Dodatkowo, w sąsiedztwie znajdują się szkoły oraz przedszkola, co czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną dla rodziców dbających o edukację swoich dzieci. Młode pary znajdą tu z kolei miejsce, które stanie się ich azylem pełnym inspiracji i pozwoli odkryć życie na nowo.

Program Bezpieczny Kredyt 2%

Co więcej, decydując się na zakup mieszkania w Słonecznym Barczewie, masz możliwość skorzystania z rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”. To niepowtarzalna okazja, która umożliwia uzyskanie niskooprocentowanego kredytu hipotecznego, dzięki czemu spłata zobowiązań staje się znacznie łatwiejsza i bardziej przewidywalna.

 

W D.Dom współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ekspertami, dlatego doradca klienta zaprezentuje Ci aktualną ofertę mieszkań, a ekspert finansowy w jasny i bezpieczny sposób przeprowadzi Cię przez cały proces – aż do momentu uzyskania finansowania. Specjaliści rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i wskażą całkowity koszt finansowania. Oferujemy kompleksowy zakres usług – bez dodatkowych opłat i prowizji.

Nie zwlekaj, aby zrealizować swoje marzenia o idealnym mieszkaniu. Słoneczne Barczewo to miejsce, które oferuje nie tylko komfort i wygodę, ale również możliwość skorzystania z atrakcyjnego rządowego programu kredytowego. Znajdź swoje miejsce w Słonecznym Barczewie już dziś!

 

Sprawdź: https://ddom.eu/w-sprzedazy/sloneczne-barczewo/

Skontaktuj się z naszym ekspertem kredytowym i umów się na bezpłatną konsultację: https://ddom.eu/kredyty/

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję