To połączenie przemyślanego designu, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i staranność wykonania. Idealne miejsce dla tych, którzy poszukują równowagi pomiędzy codziennością życia w centrum a odpoczynkiem i czasem dla siebie. Już niedługo w naszej ofercie pojawi się nowa inwestycja w Olsztynie – Grzegorzewska.

Apartamentowiec powstanie nad samym brzegiem Łyny, tuż przy moście Mariańskim i w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół komfortu, a całość dopełni zagospodarowana przestrzeń.

Smak śródmieścia na wyciągnięcie ręki

Styl Grzegorzewskiej nadaje ton najbliższemu otoczeniu i zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają wygodnego i spokojnego życia w centrum – bez przebijania się przez korki, by dotrzeć do serca miasta.

Na inwestycję składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 43 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT, czyli nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania.

W budynku powstanie hala garażowa na 21 miejsc postojowych. Miejsca parkingowe będą także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. A tuż obok powstanie stanica kajakowa.

Projekt czerpie z lokalnej tradycji

Co ważne, nasz projekt – podobnie jak inne nasze inwestycje w stolicy Warmii – czerpie z lokalnej tradycji regionu. Architekt Tomasz Lella postarał się także, aby obiekt wkomponował się w najbliższe otoczenie. I ten efekt udało się osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów.

– Elewacja będzie z czerwonej cegły albo ręcznie robionej płytki, czerwony będzie ponadto dach. Elementem łączącym tradycję z nowoczesnością będą z kolei lukarny z czarnej blachy – tłumaczy Tomasz Lella.

Czerwona cegła to nawiązanie do architektury regionu, ale także stojącego po drugiej stronie rzeki Szpitala Miejskiego czy znajdującego się w pobliskim parku Centralnym zrewitalizowanym kilka lat temu Tartaku Raphaelsohnów, w którym mieści się  Centrum Techniki i Rozwoju Regionu Muzeum Nowoczesności.

Cisza i natura w centrum miasta

A skoro już o naturze i atrakcjach mowa… Zaledwie kilkaset metrów od planowanej inwestycji znajduje się Stare Miasto z klimatycznymi knajpkami i restauracjami. Obok rekreację i odpoczynek zapewni wspomniany już, blisko 13-hektarowy park Centralny, którego przestrzeń zaprojektowano w stylu angielskim.

Nasza inwestycja powstaje w bliskim sąsiedztwie z centrum Olsztyna, gdzie mieszczą się urzędy, sklepy, szkoły, kina i teatry, a także galeria handlowa. Jednak lokalizacja apartamentowca Grzegorzewska ma jeden główny atut, który sprawia, że jest wyjątkowa – tu nie poczujesz, że mieszkasz praktycznie w samym sercu wojewódzkiego miasta. 

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 89
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 531 040 879
mail: daniel.pruchniewski@ddom.eu

BarczewoBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Barczewo, Osiedle Słoneczne 3
Po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję