II etap Warmińskiego Portu w Olsztynie – zimowy raport z placu budowy - Deweloper Olsztyn DDOM, Nowe mieszkania Olsztyn i Apartamenty na sprzedaż w Olsztynie Barczewie i Mrągowie

I etap Warmińskiego Portu w Olsztynie – zimowy raport z placu budowy

Warmiński Port to kameralny i luksusowy kompleks apartamentowców znajdujących się w malowniczej okolicy nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Właśnie trwają prace przy budowie drugiego etapu naszej sztandarowej inwestycji – wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem i nie ma żadnych opóźnień!

Mimo jesienno-zimowej aury pracownicy bez problemu radzą sobie z realizacją założonych działań, a prace prowadzone są w tempie zaplanowanym na każdy etap budowy. Według najnowszych informacji, jakie przekazuje kierownik budowy Mirosław Mrozowski, do końca marca ukończony zostanie stan surowy budynku, czyli jeden z głównych etapów w całym procesie budowlanym.

 

Postępy prac w drugim etapie Warmińskiego Portu w Olsztynie

– Gotowe są stropy, mury i ściany, w tej chwili kończymy wszystkie prace murowo-żelbetowe. Wykonaliśmy też obsyp budynku gruntem. Wszystko przebiega zgodnie z założonym harmonogramem, nie ma żadnych opóźnień, co bardzo nas cieszy – mówi Mirosław Mrozowski.

– Każdego dnia na placu budowy obecnych jest około trzydziestu pracowników. Praca wre, nie ma przestojów, działamy jak mrówki – dodaje kierownik budowy.

Trwają też prace na ostatnich kondygnacjach w drugim apartamentowcu Warmińskiego Portu, a kolejne etapy będą realizowane już od początku kwietnia. To wtedy przewidziane są roboty związane z montażem stolarki okiennej, samych okien, a także tynków i elewacji.

Dzięki temu, że prace idą zgodnie z planem, nowi lokatorzy Warmińskiego Portu będą mogli wprowadzić się do swojego nowego, komfortowego i eleganckiego mieszkania zgodnie z ustalonym terminem.

Coś dla pasjonatów sportów wodnych

Warmiński Port to inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców nie tylko ze względu na swoją wyjątkową lokalizację. W projekcie używamy najwyższej jakości materiałów, a sam budynek, jak i mieszkania wyróżnia wysoki standard wykończenia.

Warmiński Port to idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy oprócz komfortu cenią sobie także spokój i bliskość natury. Tu będziesz cieszyć się pięknymi widokami na jezioro i korzystać z plaży miejskiej.

Jednak to nie wszystko, co oferuje ta urokliwa lokalizacja. W pobliżu znajdują się cenione restauracje i liczne obiekty oraz miejsca, które umożliwiają aktywnie spędzać czas.

Zamieszkanie w tej lokalizacji ucieszy także pasjonatów sportów wodnych – można na przykład popłynąć w rejs po jeziorze łódką albo motorówką. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również obiekty sportowe – boisko do siatkówki i koszykówki czy korty do squasha.

Projekt Warmińskiego Portu to współczesna interpretacja klasycznej, warmińskiej zabudowy. Drugi etap inwestycji nawiązuje do pierwszych dwóch budynków tak, aby całość była ze sobą spójna. Na elewacji nie zabraknie więc cegły czy pasów grafitowych. Nowoczesność zapewnią przede wszystkim proste bryły, duże przeszklenia oraz przestronne balkony, tarasy i ogródki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Postępy budowy możecie śledzić w Dzienniku Budowy na naszej stronie WWW.

Nagrody i wyróżnienia

OlsztynBiuro deweloperaD.DOM

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: sprzedaz@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyWARMIŃSKI PORT

Olsztyn, ul. Bałtycka 91A
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 888 883 131
mail: anna.zaleska@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażyGRZEGORZEWSKA

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Pon.-pt. 8:00-16:00
tel.: 733 390 490
mail: wioletta.symolonprzygodzka@ddom.eu

OlsztynBiuro sprzedażySŁONECZNE BARCZEWO

Olsztyn, ul. Lubelska 41E
Teren inwestycji po wcześniejszym
umówieniu telefonicznym
tel.: 888 883 131
mail: annazaleska@ddom.eu

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji.

© 2021 DDom. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję